5 pikantiškos detalės apie Kylie Jenner privatų lėktuvą

Neseniai pasirodžiusi „The Kardashians“ serija suteikė galimybę pažvelgti į didžiulio socialinių medijų žvaigždės Kylie Jenner lėktuvo vidų. O kokios įdomios detalės yra žinomos apie milžinišką Kylie privatų lėktuvą?


Kylie Jenner lėktuvas jai atsipirko 72,8 milijonus dolerių


Lėktuvas ir visa keleivių salono įgula kainuoja tiksliai 72,8 milijonus dolerių. Šis reaktyvinis lėktuvas yra masyvus, pranešama, kad jis yra 8 pėdų pločio ir 59,6 pėdų ilgio.


Kylie Jenner keleivių salono įgula yra tam, kad tarnautų


Kylie Jenner ir jos svečiams nereikia ilgai laukti užkandžių vežimėlio. Ji turi savo skrydžio įgulą, kuri yra pasiruošusi patiekti skanius patiekalus. Dviejų vaikų mama trumpai supažindino gerbėjus su viena iš savo stiuardesių Pam, kuri Kylie Jenner dirba jau nuo tuomet, kai garsioji moteris įsigijo lėktuvą.Kylie Jenner
Kylie Jenner
InstagramLėktuve yra keli kambariai, vonios kambariai ir net pramogų erdvė


Pranešama, kad Kylie Jenner privačiame lėktuve yra keli kambariai, įskaitant pagrindinį apartamentą, du vonios kambarius, galeriją, įgulos poilsio zoną, spintą ir mėgstamą pramogų erdvę.


Yra žinoma, kad Kylie Jenner rengia vakarėlius savo lėktuve


Kai žvaigždė pristatė savo Kylie Skin odos priežiūros liniją, jos draugai išskrido į reklaminę kelionę su prekės ženklu ir, regis, surengė ją jos lėktuve. Viskuo – nuo ​​šilko „Kylie Skin“ pagalvių užvalkalų iki „Kylie Cosmetics“ rinkinių ir poilsio drabužių – svečiai buvo visiškai pasirūpinti.Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida PressKylie Jenner lėktuvui nė vienas skrydis nėra per trumpas


Teigiama, kad garsios moters lėktuvas retkarčiais tariamai skraido vos 17 minučių. Ši žinia sukėlė pasipiktinimą aplinkosaugininkų gretose - teigiama, kad tokie trumpi skrydžiai teršia gamtą ir vietoje jų geriau rinktis važiavimą automobiliu ar autobusu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis