Angelina Jolie atskleidė kraupią paslaptį: kadaise pasisamdė žudiką, kuris turėjo ją nužudyti

Nors aktorė Angelina Jolie yra laimėjusi keletą kino apdovanojimų ir šiuo metu yra Jungtinių Tautų ambasadorė, ji vis dar kovoja su tomis pačiomis problemomis, kaip ir bet kuri eilinė moteris.

Angelinos Jolie psichikos sveikatos problemos paskatino ją mąstyti apie savižudybę ir ji netgi turėjo nerimą keliantį planą nutraukti savo gyvenimą. Angelina Jolie kartą net planavo pasisamdyti žmogžudį, kad baigtų savo gyvenimą.


2003 m. interviu „The Face“ A. Jolie netgi prisipažino, kad pasisamdė žudiką, kad ją nužudytų. Ji taip pat kalbėjo apie savo emancipaciją būdama 17 metų ir „įtemptus“ santykius su tėčiu.  Ji sakė „The Face“, kad žino, kaip žmonės galėtų suvokti jos mirtį, jei ji nutrauktų savo gyvenimą. „Labai supratau, kad tiek daug aplinkinių žmonių, pavyzdžiui, mano mama, jaustųsi taip, tarsi jie nedavė man pakankamai, jei būčiau atėmusi sau gyvybę“, – tęsė ji. A. Jolie nenorėjo, kad žmonės jos gyvenime patikėtų, kad jie kalti dėl jos mirties. Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press„Taigi mano sprendimas buvo, kad jei kas nors kitas būtų atėmęs mano gyvybę, tada tai būtų žmogžudystė ir nebūtų taip, kad kas nors jaustųsi mane nuvylęs“, – sakė A. Jolie.  Ji taip pat išreiškė įsitikinimą, kad „daug žmonių jaunystėje galvoja apie savižudybę“. Galiausiai ji rado žudiką, kurį, jos teigimu, „Niujorke nebuvo sunku rasti“, ir per tam tikrą laiką išsiėmė grynuosius pinigus. Tačiau paaiškėjo, kad žudikas buvo sąmoningas ir savotiškai išgelbėjo A. Jolie gyvybę. Ji sakė: „Jis buvo pakankamai padorus žmogus ir paklausė, ar galėčiau apie tai pagalvoti ir vėl jam paskambinti po dviejų mėnesių“. „Kažkas pasikeitė mano gyvenime, ir aš sugalvojau, kad išliksiu šiame pasaulyje“, – leidiniui atskleidė A. Jolie.


Tiesa, visa A. Jolie vaikystė nebuvo lengva. Žinoma, kad A. Jolie santykiai su savo tėvu Jonu Voightu buvo įtempti, o po motinos mirties 2007 m. ji kovojo su depresija. Tačiau jos sunkumai galėjo prasidėti daug anksčiau. 2014 m. Cis Rundle, buvęs A. Jolie globėjas, kuris atėjo į A. Jolie gyvenimą, kai jai buvo treji metai, kalbėjosi su „RadarOnline“. Jis tvirtino, kad aktorė, būdama jaunesnė, slapta važiavo į ligoninę gydytis nuo anoreksijos. C. Rundle taip pat atskleidė, kad mokykloje iš A. Jolie labai tyčiojosi dėl jos nestandartinės išvaizdos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis