Atskleista, kodėl Jennifer Aniston daugelį metų nekalbėjo su savo tėvu

Holivudo aktorė Jennifer Aniston atsisveikino su savo tėvu John Aniston, kuris mirė lapkričio 11 d.

Jennifer Aniston, kuri išreiškė savo meilę tėvui, „Instagram“ tinkle emocingai pagerbė savo tėtį ir apibūdino jį kaip „vieną geriausių žmonių, kuriuos aš kada nors pažinojau“. Tiesa, J. Aniston visuomet turėjo audringus santykius su savo tėvu.


J. Aniston tėvas, kuris vaidino filme „Mūsų gyvenimo dienos“, paliko šeimą, kai ji dar buvo vaikas. „Draugų“ aktorė atvirai kalbėjo apie tai, kaip sužinojo, kad tėvas ją paliko. „Mano mama man tai papasakojo. Nuėjau į gimtadienį, o kai grįžau, ji pasakė: „Tavo tėvo kurį laiką čia nebus", - atskleidė J. Aniston. J. Aniston tęsė sakydama, kad ji nematė savo tėvo, kol po metų jis staiga jai paskambino vieną dieną. „Jis tiesiog vieną dieną paskambino ir pasakė: „Eime pažiūrėti "The Fantasticks". Taigi mes pavakarieniavome ir pažiūrėjome spektaklį. Po to aš pradėjau susitikinėti su juo savaitgaliais", - prisiminė ji.


J. Aniston ir jos tėvas galiausiai susitaikė. "Kaip tik galėjo, mano tėtis paaiškino ir atsiprašė, ir to užtenka. Mes susitaikėme", - sakė ji. „Vis dar yra dalių, kurios man yra sunkios, bet aš jau suaugusi. Nebegaliu kaltinti savo tėvų." J. Aniston taip pat pagerbė savo tėvą 2022 m. birželį per Daytime Emmy apdovanojimus, įteikdama jam apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus.  „Tai galimybė ne tik pagerbti tikrą ikoną dienos televizijos pasaulyje, bet ir galimybė pripažinti puikaus ir ppikiai gerbiamo aktoriaus, kuris taip pat yra mano tėtis, viso gyvenimo pasiekimus“, – sakė J. Aniston.Jennifer Aniston su tėvu
Jennifer Aniston su tėvu
Vida PressNepaisant to, kad J. Aniston galiausiai atleido savo tėvui, jos santykiai su mama buvo šiek tiek sunkesni. J. Aniston ir jos motina Nancy Dow nekalbėjo daugelį metų. Iki J. Aniston motinos mirties 2016-aisiais jųdviejų santykiai buvo itin audringi. 2015 m. interviu „The Hollywood Reporter“ J. Aniston atviravo apie kai kuriuos trūkumus, kuriuos ji atrado savo motinoje augdama. „Ji buvo kritiška. Ji labai kritiškai žiūrėjo į mane. Kadangi ji buvo modelis, ji buvo nuostabi, nuostabi. Aš ne“, - sakė J. Aniston.


„Ji taip pat buvo labai negailestinga. Ji laikė savyje pyktį “ - sakė J. Aniston. Panašu, kad J. Aniston santykiai su mama pašlijo po J. Aniston sėkmės, kai ji 1994 m. debiutavo „Drauguose“. Aktorė beveik nekalbėjo su savo mama, kuri 1999 metais išleido atsiminimų knygą „Nuo mamos ir dukters iki draugų“ apie jų santykius.  Pranešama, kad J. Aniston buvo supykusi su savo motina dėl knygos.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis