Žilas plaukų atspalvis ir vėl grįžta į madą: jį įkvėpė viena ryškiausių 2022 m. grožio tendencijų

Žili plaukai ir vėl grožio tendencijų viršūnėse.

Kodėl plaukai žyla? Bėgant metams melanino (natūralaus pigmento, suteikiančio spalvą mūsų odai, plaukams ir kūnui) gamyba nyksta ir tai suteikia plaukams skaidresnį, pilkšvesnį atspalvį. Tad daugelis moterų bėgančio laiko žymes linkusios slėpti.


Tačiau šiandien vis daugiau moterų renkasi natūralią išvaizdą, įkvėptą kūno pozityvumo judėjimo. 2022 m. plaukų tendencijų šūkis? Įvertinkite tai, ką turite natūraliai, tik šiek tiek paryškindami. Kaip pritaikyti „pilkos spalvos“ tendenciją?


Pilkos spalvos maišymas yra subtilus plaukų dažymas, kuris svyruoja tarp paryškinimų ir balayage. Koloristas pirmiausia pašviesins didžiausias plaukų dalis su lengvu balayage, tada paryškins kelių plonesnių sruogų efektą, kad viskas susimaišytų su natūraliai esančiais žilais plaukais.


Rezultatas? Kontrastas tarp pašviesintų sruogų ir prisotintų plaukų atrodo natūralesnis bei suteikia daugiau gylio, dera taip pat dera su žilų plaukų dryžiais. Privalumas yra tas, kad tai gali būti padaryta su bet kokia originalia spalva, nesvarbu, ar tai sodri ruda, šilta raudona ar ryški blondinė. Be to, dažymas yra gana lengvas ir reikalauja mažai priežiūros, todėl apsilankymai kirpykloje gali trukti tik kelis mėnesius.


Regis, kad ši plaukų atspalvio tendencija, nešanti galingą savęs priėmimo žinią, tikrai pasiliks mados tendencijų viršūnėse.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis