Aktoriaus Johnny Depp dukra Lily - Rose Depp atskleidė, kodėl viešumoje nerasime nei vieno jos komentaro apie tėvą

Grasiojo aktoriaus Johnny Depp ir buvusios manekenės, taip pat aktorės Vanessos Paradis dukra Lily Rose - Depp sparčiai kyla kino industrijos laiptais. Jau greitai ją išvysime seriale „The Idol“ ,

Naujas „HBO“ serialas „The Idol“ , kurį sukūrė „Euphoria“ serialo kūrėjas Sam Levinson ir atlikėjas The Weeknd, tyrinėja sudėtingus muzikinio pasaulio lyderio ir kylančios popžvaigždės santykius.Šio serialo gamyba buvo sustabdyta dėl meninių skirtumų tarp The Weeknd ir buvusios serialo režisierės Amy Seimetz dar 2022 m. balandį, tačiau dabar atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes.


Atlikėjas The Weeknd (tikrasis vardas Abelis Tesfaye) nusprendė kurti šį serialą bendradarbiaudamas su Sam Levinson. Be to, jis dalyvauja beveik visuose kituose serialo aspektuose kaip bendraautorius, vykdomasis prodiuseris ir taip pat vienas pagrindinių serialo aktorių. Šešių dalių serijų serialo anonso eilutėje tiesiog parašyta: „Šiuolaikinio muzikio kulto lyderis užmezga sudėtingus santykius su kylančia popžvaigžde“. Manoma, kad The Weeknd atliks muzikos lyderio vaidmenį, o modelis Lily-Rose Depp – popžvaigždės. 

Teigiama, kad Lily-Rose Depp po šio serialo išleidimo laukia pasaulinė sėkmė. Vis dėlto su žinomumu mergina susidūrė visą gyvenimą, būnant Johnny Depp ir Vanessa Paradis dukrai. „Mums augdant mano tėvai kiek įmanoma labiau saugojo mano brolį Džeką ir mane nuo kitų akių“, – sako ji. „Žinau, kad mano vaikystė neatrodė taip, kaip visų vaikystė, ir tai labai ypatingas dalykas, bet tai ir vienintelis dalykas, kurį žinau“, – sako mergina.


Panašiai ji pasirenka vengti komentuoti naujausias antraštes apie savo garsųjį tėvą: „Kai kažkas taip privatu ir taip asmeniška, tai staiga tampa nebe tokia asmeniška... Jaučiuosi turinti teisę į savo slaptą minčių sodą. Taip pat manau, kad nesu čia tam, kad už ką nors atsakyčiau, ir jaučiu, kad per visą savo karjerą žmonės tikrai norėjo mane apibrėžti pagal mano gyvenimo vyrus, nesvarbu, ar tai būtų mano šeimos nariai, ar mano vaikinai, nesvarbu“, – sako mergina.
Nors Lily - Rose Depp motina yra didžiulė žvaigždė savo gimtojoje Prancūzijoje, Vanessa Paradis vaikai dažniausiai ją matė kaip mamą. „Man ir mano broliui buvo tikrai šaunu matyti, kad mūsų mama yra stipriausiai mylintis žmogus, o taip pat gyvenantis tokį turtingą, visavertį savo gyvenimą. Žiūrėti, kaip ji išeina į sceną ir dainuoja tūkstančiams žmonių - tai nuostabu“, - sakė Lily - Rose Depp. Būdamas maža, Lily - Rose Depp dievino savo mamą taip, kad ji paklausdavo, ką ji tą dieną vilkės, o paskui išsitraukdavo panašią aprangą iš savo spintos, kad ji galėtų būti mamos mažoji aš.

Tad su šiuo nauju vaidmeniu Lily - Rose Depp seka savo mamos pėdomis. Ji pradėjo savo aktorės karjerą su mintimi: „„Aš čia ne tam, kad atiduočiau save pasauliui, kad būčiau suvalgyta gyva“. Būtent todėl Lily - Rose DeppParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis