Selena pagaliau vėl įsimylėjo! Ką - nepatikėsi... (FOTO)

Pramogų pasaulį šiuo metu drebina žinia apie naująją Selenos Gomez meilę. Visi žino - praėjusieji metai Selenai buvo iš tiesų nelengvi, todėl nauji jausmai dabar yra tai, ko atlikėjai labiausiai reikia.

Po skyrybų su Justinu Bieberiu Selena mėgavosi vienatve, o vos pasklidę gandai apie jos ryšį su vaikinais greitai išsisklaidydavo. Vis dėlto artimi Selenai šaltiniai jau keletą savaičių kalbėjo, jog šalia jos pagaliau atsirado žmogus, kuriam atlikėja puoselėja šiltus jausmus.

Neįtikėtina, bet tai - garsus atlikėjas, buvęs manekenės Bellos Hadid vaikinas The Weeknd, su kuriuo Selena koncertavo praėjusiame Victoria Secret mados šou. Galbūt jau tada tarp jų mezgėsi kažkas rimto?

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Paparaciams pavyko užfiksuoti Selenos ir The Weeknd romantišką pasibuvimą, kai saldžioji porelė išėjo iš vieno prabangaus restorano. Bučiniai, apsikabinimai, meilės kupini žvilgsniai - regis, Selena jau senokai nebuvo tokia laiminga!

Skandalingąsias nuotraukas rasi ČIA.

Jei ši draugystė taps rimta, be jokios abejonės Selena ir The Weeknd taps garsiausia pora Holivude. Mes jau laukiame romantiškų selfių Instagrame ir Snapchate!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis