Įspūdingas reginys: Kate Middleton pirmą kartą pasirodė su tiara kaip Velso princesė

Kate Middleton su tiara debiutuoja kaip tikra Velso princesė! 

40 metų karališkoji moteris antradienio valstybiniame bankete Bakingamo rūmuose pasipuošė pirmąja tiara per beveik trejus metus. Banketas buvo surengtas kaip dalis pirmojo valstybinio karaliaus Karolio III valdymo vizito, pasveikinant Pietų Afrikos prezidentą Cyrilą Ramaphosa. 


Elegantiškam vakarui princesė Kate vilkėjo baltą Jenny Packham suknelę, kurią priderino prie tokioms progoms tinkama galvos apdangalo: tiaros Queen Mary's Lover's Knot


Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press


„Court Jeweller“ teigimu, stulbinanitys blizgučiai ant Kate galvos yra daugiau nei šimtmetį skaičiuojantis papuošalas, kurį ir jį iš juvelyro Garrard užsakė karalienė Mary 1913 m. arba 1914 m.


Tai tiaros, priklausančios Marijos močiutei, hercogienei Heseno princesei Augustai, kopija. Kate taip pat renginyje nešiojo auskarus, kurie anksčiau priklausė princesei Dianai (juos ji neseniai nešiojo per atminimo sekmadienio pamaldas) ir apyrankę iš karalienės Elžbietos papuošalų dėžutės.Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press


Savo išvaizdą ji papildė Karališkosios šeimos ordinu ir Karališkojo Viktorijos laikų ordino didžiuoju kryžiumi, žvaigžde ir varčia.


Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis