Praėjus vos kelioms savaitėms po skyrybų supermodelio Gisele Bündchen fronte - naujas mylimasis?

Gandai, kad supermodelis Gisele Bündchen turi naują vyrą, pradėjo sklisti po kelionės į Kostą Riką su modeliu, raumeningu džiudžitsu instruktoriumi Joaquim Valente.


42 metų Gisele Bündchen ir Joaquim Valente buvo susieti po netikėto supermodelio išsiskyrimo su futbolo žvaigžde Tom Brady po 13 jų santuokos metų. 
Anksčiau šią savaitę jiedu buvo nufotografuoti kartu su dviem jos vaikais, 12 metų Benjamine ir 9 metų Vivian, valgydami maistą Koji mieste Puntarenaso provincijoje. Viena Brazilijos paskalų svetainė teigia, kad jiedu yra jau kuris laikas pora, tačiau šaltinis „Page Six“ sako, kad gandai apie santykius yra „nepatvirtinti“. Šaltinis paaiškino, kad „Joaquim pastaruosius pusantrų metų mokė Gisele ir jos vaikus kovos menų“, o jis keliauja su modeliu ir jos šeima „nes vaikai mokomi namuose“.

Praėjusiais metais G. Bündchen ir J. Valente netgi pozavo seksualioje fotosesijoje žurnalui Dust, kurioje ji kalbėjo apie savo meilę senoviniam kovos menui. „Iš pradžių net nesvarsčiau apie tai, jei atvirai. Bet kai atvedžiau savo sūnų į pirmą kovos metų ir pradėjau kalbėtis su Joaquim, supratau, kad tai daug daugiau nei savigyna, ir pati susidomėjau šia filosofija“, - sakė modelis.

„Victoria's Secret“ angelas pridūrė, kad džiudžitsu jai suteikė „kelią tobulėti ir tapti geriausia savęs versija“.


„Page Six“ anksčiau skelbė, kad nors šaltiniai tvirtina, kad G. Bündchen nesusitikinėja su trisdešimtmečiu J. Valente, jųdviejų bendros nuotraukos buvo sukurtos siekiant nusiųsti žinutę jos buvusiam vyrui. „Be abejo, atrodo, kad Gisele demonstruoja ir parodo Tom, ko jam trūksta“, – dalijosi šeimos šaltinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis