Eva Mendes užsiminė, kad ji ir Ryan Gosling gali būti susituokę!

Aktorė Eva Mendes nėra ta, kuri kalba apie savo santykius aktoriumi su Ryanu Goslingu, tačiau ji pateikė gana didelę užuominą, kad jiedu galėjo slapta susituokti prieš daugelį metų.

Eva Mendes šiandien dalyvavo Australijos Kyle ir Jackie O šou, kur jos buvo paklausta apie savo „de Gosling“ tatuiruotę, kuria ji šią savaitę puikavosi savo „Instagram“. Kaip pažymėjo Harper's Bazaar, ispanų kultūroje daugelis moterų dažnai prideda savo vyro pavardę prie savo pavardės, naudodamos „de“ (anglų kalba „ponia“). Taigi „de Gosling“ išvertus reiškia „ponia Gosling“. 


Eva Mendes tiesiogiai apie jos šeimyninę padėtį su Ryan Gosling paklausė laidos vedėja Brittany Hockley. „Sklido gandas, kad jūs, vaikinai, galėjote slapta susirišti“, – laidoje klausėB. Hockley. Eva Mendes atsakė: „Bet kas sako, kad mes niekada nebuvome susituokę? Man patinka, kad visa tai yra paslaptinga. Aš esu labai paslaptinga moteris“, - mįslingai atsakė moteris.

Primename, kad garsioji pora buvo siejama nuo 2011 metų filmavimosi filme „The Place Beyond The Pines“. Neilgai trukus 2014 m. jie susilaukė pirmagimio, dukters Esmeraldos, o 2016 m. – antrosios dukters Amados. „Mes buvome pažįstami jau kurį laiką, todėl dirbti kartu buvo tikrai įdomu“, – sakė Eva apie filmavimasi su Ryan „The Place Beyond the Pines“ filmavimo aikštelėje Niujorke. Tačiau netrukus pradėjo sklisti gandai, kad jie daug laiko kartu praleidžia ne tik filmavimo aikštelėje. „Tarp jų visada buvo tokia stipri chemija... tai buvo tik laiko klausimas, kuomet jie viešai paskelbs apie savo santykius!“ – sakė šaltinis filmavimo aikštelėje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis