Byra viena žinomiausių Holivudo porų: Harry Styles ir Olivia Wilde pranešė apie santykių pertrauką

2021 m. pradžioje buvo pranešta apie naująjį 36 m. kino režisierės Olivia Wilde ir 26 m. atlikėjo Harry Styles romaną.

Šis romanas kaipmat sulaukė daugybės dėmesio visame pasaulyje - ypač dažnai buvo aptarinėjamas Olivia ir Harry skiriantis metų skirtumas.


Ir vis dėlto, regis, šių santykių nepavyko išsaugoti. Pranešama, kad Olivia ir Harry pranešė santykiuose darantys pertauką. Petraukos priežastis - įtemptas Harry gastrolių grafikas bei Olivios šeimos įsipareigojimas. Harry gastrolės vyksta užsienyje, o Olivia šiuo metu Los Andžele dirba su projektais ir leidžia laiką su vaikais.Byra viena žinomiausių Holivudo porų: Harry Styles ir Olivia Wilde pranešė apie santykių pertrauką
Byra viena žinomiausių Holivudo porų: Harry Styles ir Olivia Wilde pranešė apie santykių pertrauką
Vida PressPrimename, kad 2020 m. rugsėjo mėnesį Harry filme „Don't Worry Darling“ buvo paskirtas vaidinti aktorės Florence Pugh vyrą. Muzikantas pakeitė Shia LaBeoufą, kurį filmą režisuojanti Olivia atleido iš vaidmens dėl susirėmimo su aktoriais. 2021 m. sausio mėnesį duetas buvo pastebėtas susikibęs rankomis, kuomet visi kartu dalyvavo Harry vadybininko Jeffrey Azoff vestuvėse Kalifornijoje. Artimas šaltinis pasakojo, kad buvęs grupės „One Direction“ narys per savo vestuvinę kalbą Olivią jau tada vadino savo „mergina“.  2021 m. sausio mėnesį pora buvo pastebėta grįžtant į Harry namus Los Andžele po to, kai pirmą kartą paviešino savo santykius.


2021 m. sausio mėn. Harry ir Olivia toliau demonstravo savo naują romaną bevaikščiodami Santa Barbaroje, Kalifornijoje. 2021 m. sausį paskelbtose nuotraukose matyti, kaip aktorius ištiesia ranką norėdamas glamonėti Olivia juosmenį. 2021 m. balandžio mėnesį buvo paskelbta, kad Harry ir Olivia drauge laiką leidžia Londone. „Ji apsistojo pas jį. Jie stengiasi būti kuo mažiau matomi ir eiti į vietas, kuriose nėra per daug žmonių", - pasakojo porai artimas šaltinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis