Egidijus Dragūnas apskundė nuosprendį dėl pasipriešinimo policijai

Žinomas Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas apskundė nuosprendį dėl pasipriešinimo policijai.

Maždaug prieš mėnesį buvo pranešta, kad E. Dragūnui dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams teks susimokėti piniginę baudą. Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį byloje dėl pasipriešinimo policininkams E. Dragūną pripažino kaltu. Jam skirta 5 tūkst. eurų bauda. Baudos išmokėjimo terminas - keturi mėnesiai. Taip pat priteistos kompensacijos nukentėjusiems policininkams ir jų darbovietei.  Teismo skaičiavimais, E. Dragūnas, įskaitant baudą ir ieškinius, iš viso turės sumokėti apie 13-14 tūkst. eurų.


Prokuratūra ir nukentėję policininkai nuosprendžio neskundė.


Vis dėlto E. Dragūnas nuosprendį nusprendė skųsti. Praeitą savaitę Vilniaus miesto apylinkės teismas gavo E. Dragūno apeliacinį skundą prašant išteisinimo. „Šią savaitę byla su skundu išsiųsta Vilniaus apygardos teismui“, - BNS penktadienį sakė teismo atstovas Aurimas Žukauskas.Egidijus Dragūnas (SEL)
Egidijus Dragūnas (SEL)
Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.Primename, kad E. Dragūnas į teisėsaugos akiratį pakliuvo 2020 metų rugpjūtį. Tą kartą jis buvo teisėsaugos pareigūnų sulaikytas Vilniaus centre, Upės gatvėje. Vyras buvo sulaikytas, kuomet sustabdžius jį už automobilio „Bentley“ vairo buvo konstatuota, kad E. Dragūnas jį vairavo naudodamasis mobiliuoju telefonu.


Sulaikymo metu E. Dragūnas sužalojo du Vilniaus policininkus. Šie prieš E.Dragūną panaudojo ne tik fizinę jėgą, bet ir ašarines dujas, antrankius. Bylos duomenimis, pareigūnas Livijus Saukevičius po E. Dragūno spyrio patyrė stiprią rankos traumą, o kitas patrulis Vitalijus Vaitkevičius po spyrio kurį laiką negalėjo atlikti fizinių veiklų.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis