Živilė Diawara sulaikyta pareigūnų: įtariama pričiupta su narkotinėmis medžiagomis

Menų fabriko „Loftas“ bendraįkūrėja, muzikanto Viktoro Diawaros buvusi žmona Živilė Diawara pakliuvo į nemalonumus. Ji buvo sulaikyta pareigūnų ir naktį praleido areštinėje.

Apie tai, kad Živilė Diawara nakčiai buvo uždaryta į areštinę, pirmadienio rytą pranešė portalas DELFI. Jo šaltinių teigimu, praėjusio ketvirtadienio vakarą sulaikyta žinoma moteris į laisvę buvo išleista tik kitos dienos ryte.


Šį faktą patvirtino ir Vilniaus apskrities policija. Pirminiais bylos duomenimis, lapkričio 17 d., apie 22 val. Vilniuje, Švitrigailos gatvėje, viename iš gatvės namų kiemų pareigūnai pastebėjo įtartinai besielgiančią moterį. Tai, kaip vėliau paaiškėjo, buvo Živilė Diawara.Viktoras Diawara ir Živilė Diawara
Viktoras Diawara ir Živilė Diawara
DELFI / Tomas VinickasApžiūros metu pareigūnai Živilės Diawaros rankinėje rado metalinės spalvos dėžutę, kurios viduje, kaip įtariama, buvo augalinės kilmės narkotinės medžiagos likučių. Taip dėžutės viduje buvo ir polietileninis maišelis su galimai narkotine medžiaga. Įtariama, kad tai buvo haliucinogeniniai grybai.


Po apžiūros Živilė Diawara buvo sulaikytą ir naktį praleido areštinėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis