Mėnesinių vargai: vienos tai palaikys košmaru, kitos puls ginti (FOTO)

Visos pasaulio merginos patvirtins - menstruacijos neretai tampa ne tik išbandymu organizmui, kuomet riečia pilvą ar skaudą galvą, bet ir išvaizdai. Prieš mėnesines iškilę spuogeliai ant veido - menkniekis, palyginus su raudona dėme ant džinsų ar sijono.

JAV garsenybei Madison Beer, poilsiaujant viename Majamio paplūdimių, nutiko tai, ką kai kurios merginos palaikytų didžiausiu pasaulio košmaru. Ant baltų Madison paplūdimio kelnaičių paparaciai užfiksavo raudoną dėmę, kuri buvo puikiai matoma net iš toli.

Madison Beer
Madison Beer
Vida Press

Nuotrauką iš paplūdimio rasi ČIA.

Daugelis supratingųjų (tarp jų ir mes) visomis išgalėmis gynė Madison ir teigė, jog taip nutikti gali kiekvienai merginai - juk nė viena nėra apsaugota nuo tokio sesučių akibrokšto. O štai kita dalis puolė komentuoti Madison nutikusią nelaimę kaip dėmesio troškimą. Anot jų, atlikėja tetroško sukelti kalbas apie save ir specialiai pasirinko baltą maudymosi kostiumėlį.

Kad ir kokia bebūtų situacija , Madison pasielgė drąsiai ir nuoširdžiai, savo Instagramo paskyroje pasidalinusi tokia žinute: „Merginos serga mėnesinėmis. Ir neretai kraujas prateka pro tamponus, nes menesinės nėra kontroliuojamos. Jei jūs sakote, jog tai yra šlykštu, nehigieniška ar neestetiška, turėtumėte susirūpinti savimi, o ne svetimos merginos mėnesinių bėda. Aš ne robotas. Aš žmogus. Aš mergina. Ir aš tuo didžiuojuosi!“

Ar ne pats nuoširdžiausias ir visas mus, merginas, jungiantis pasakymas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis