Atlikėja Katy Perry sulaukė kritikos: pavadinta „šiukšle“, o darbas drauge su ja įvardintas „košmaru“

Katy Perry jaučia internautų rūstybę po to, kai pasidalijo nuotrauka, kurioje ji atidavė savo balsą Los Anželo mero rinkimuose už Rick Caruso – respublikonu tapusį demokratą, kuris pasisako prieš abortus.

Dabar aktorė ir dainininkė Grey DeLisle, žinoma kaip Daphnie Blake iš filmuko Scooby Doo, pasinaudojo proga atskleisti, kad su Katy Perry iš tikrųjų sunku dirbti. Gray DeLisle teigia, kad Katy Perry yra „šiukšlė“ dėl to, kaip ji elgiasi su darbuotojais ir dėl to, kokios yra jos pažiūros. Praėjus dienai po to, kai 2022 m. lapkričio 8 d. buvo uždarytos vidurio kadencijos rinkimų apylinkės, G. DeLisle paskelbė tviteryje įrašą apie Katy Perry.


„Daugelis žmonių man pasakojo, koks košmaras yra dirbti su šia atlikėja, o dabar, kai ji pasidarė asmenukę, balsuodama už šį kandidatą, kuris priešinasi laisvam pasirinkimui, noriu pasakyti... ji yra 100% ŠIUKŠLĖ“, – tviteryje rašė ji.Katy Perry
Katy Perry
Vida PressDaugelis kritikavo Katy Perry už tai, kad ji balsavo už R. Caruso, o ne už demokratę Karen Bass, kurios pagrindinis pažadas buvo apgyvendinti didžiąją dalį negyvenamų gyventojų Los Andžele. 


Tiesa, nors keli žmonės sutiko su G. DeLisle nuomone, daugelis žmonių taip pat skeptiškai žiūrėjo į iš pažiūros atsitiktinį pareiškimą. „Ar galite paaiškinti? Jūs nepateikėte konteksto - kada, kur, kaip ir panašiai“, „Ar dabar tapo madinga kritikuoti žmones internete?“, – rašė kitas vartotojas. „Tai melas. Katy Perry viena nuoširdžiausių garsenybių “, – tviteryje parašė vienas vartotojas.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis