6 taisyklės, kurių turi laikytis seksualiausio planetos vyro Chris Evans merginos, kad galėtų su juo susitikinėti

Žurnalo „People“ paskelbtas seksualiausiu 2022 metų vyru, aktorius Chris Evans yra vienas geidžiamiausių vyrų planetoje.

Bėgant metams C. Evans buvo matomas su įvairiomis moterimis.  Čia yra 6 taisyklės, kurias Chris Evans tariamai taiko savo merginoms bei santykiams.


1. Jos turi atitikti jo amžių. 41 metų aktorius mano, kad susitikinėti reikia tik su jo amžiui artimais žmonėmis.  Anot paskalų svetainės „DeuxMoi“, C. Evans turi taisyklę: jis nenori matytis su žymiai už jį jaunesnėmis moterimis. Tačiau jis galėjo nutraukti šią taisyklę dėl santykių su portugalų aktore Alba Baptista. C. Evansu šiuo metu įkopus į keturiasdešimt metų, A. Baptisai šiandien yra tik 25 metai. Jo ankstesni ilgalaikiai santykiai su moterimis buvo tokiomis, kurios yra beveik aktoriaus bendraamžės.


2. Jos turi būti pasirengusios santuokai. Tikrai nuostabu matyti tokį vyrą kaip C. Evans vis dar nesusituokusį, tačiau, anot jo, santuoka yra šuolis, kuriam visos jo partnerės turi būti pasiruošusios. Reklamuodamas savo filmą „Pilkas žmogus“ su aktore Ana de Armas, C. Evans sakė, kad „šiuo metu susikoncentravo į partnerės paiešką“. Chris Evans
Chris Evans
Vida Press3. Jos turi norėti vaikų. C. Evans ne tik nori užmegzti ryšius su savo partneriais, bet jie turi būti pasirengę vėliau susilaukti vaikų. 2019 m. duodamas interviu žurnalui „Men’s Journal“ Evansas labai atvirai kalbėjo apie savo norą sukurti šeimą. „Labai noriu vaikų. Taip, sutinku. Mėgstu gražius pėsčiuosius, buitinius dalykus. Noriu žmonos, noriu vaikų. Man patinka ceremonija. Noriu drožti moliūgus ir puošti eglutes ir panašiai“, – sakė jis. 


4. Jos turi būti karjeristės. Kaip vienas sėkmingiausių Holivudo aktorių, atrodo, kad C. Evans taip pat nori tokio pat veržlaus partnerio, koks jis yra. Žvelgiant į platų jo buvusiųjų moterų ratą, atrodo, kad jos visos atitinka tai. Jessica Biel ir kitos buvusios moterys, yra aktorės, turinčios daug gyvenimiškos patirties. Atrodo, kad C. Evans traukia karjeros moterys.  Chris Evans
Chris Evans
Vida Press5. Jis mieliau susitikinėja su aktorėmis. Atrodo, kad C. Evans mieliau renkasi pasimatymus su panašios profesijos moterimis, tačiau tam yra priežastis.  Anot C. Evans, tarp jų yra tam tikra bendra gyvenimo patirtis, kurrią kažkam kitam, kuris nėra šioje pramonės šakoje, būtų sudėtinga suprasti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis