Garsios Lietuvos moterys, kurios yra viena kitos geriausios draugės

Atrasti gerą, nuoširdžią, palaikančią ir tikrą draugę nėra lengva užduotis. Vis dėlto šios žinomos moterys gali pasidžiaugti, kad jų gyvenime yra draugė, kuria visuomet galima pasikliauti.

Visos šios moterys - žinomos, sėkmingos, charizmatiškos ir aktyvios. Būtent šios savybes visas jas vienija ir tik sustipina jų ypatingą tarpusavio ryšį. Pasižvalgėme, kokios žinomos moterys yra viena kitos geriausios draugės.


Nuomonės formuotoja, drabužių kūrėja Simona Nainė ir atlikėja, verslininkė Natalija Bunkė


Socialiniuose tinkluose aktyvios S. Nainė ir N. Bunkė - vienos ryškiausių geriausių draugių pavyzdžių socialinėje medijoje. Jų socialinių paskyrų sekėjai jau ne kartą Nataliją ir Simoną galėjo matyti drauge jų namų aplinkoje. Abi netoli viena kitos gyvenančios moterys neretai susitinka drauge pavakarieniauti ar kitaip papramogauti. S. Nainė ir N. Bunkė taip pat drauge keliauja, eina į renginius, vakarėlius ir bendrauja poromis.

Vizažistė, nuomonės formuotoja, atlikėja Oksana Pikul ir atlikėja Monika Šedžiuvienė


Grupė OMG („Naujos pupytės“) sudaro atlikėjos Monika Šedžiuvienė ir Oksana Pikul-Jasaitienė. Tiesa, dvi žinomos moterys - ne tik kolegės ir scenos partnerės, bet ir geros drauges. Matyti, kad jas sieja šiltas ir nuoširdus ryšys. Moterys neretai socialinėje medijoje pasidalija bendrais kadrais, kurie sulaukia daugybės patikukų.

Socialinių medijų žvaigždė Karolina Meschino ir vizažistė, nuomonės formuotoja Dovilė Tiriūtė


Socialinių medijų žvaigždė Karolina Meschino ir vizažistė, nuomonės formuotoja Dovilė Tiriūtė - senos draugės. Jaunos moterys buvo pažįstamos viena su kita dar ankstyvoje jaunystėje. Karolina ir Dovilė ne tik dažnai susitinka, smagiai leidžia laiką drauge, bet ir keliauja - drauge yra patyrusios daug jų draugystę stiprinančių įspūdžių.


Aktorė Gelminė Glemžaitė ir nuomonės formuotoja Aistė Kabašinskaitė


Tinklalaidės „Dar tos čia“ kūrėjos Aistė Kabašinskaitė ir Gelminė Glemžaitė - ne tik partnerės už mikrofono. Jos taip pat yra geros draugės. Jaunos moterys dažnai leidžia laiką drauge, taip pat drauge yra keliavusios į svečia šalį. Jų bendravimas atrodo lengvas ir nuoširdus.Moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė ir šokėja, „Agla Pine“ įkūrėja Eglė Barauskienė


Moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė ir šokėja, „Agla Pine“ įkūrėja Eglė Barauskienė - žinomos moterys, kurias sieja draugiškas ir šiltas ryšys. Dovilė šių metų vasarą dalyvavo Eglės vestuvėse Prancūzijoje. Jauna moteris socialinėje medijoje pasidalijo ir šiltu kadru su nuotaka.Atlikėjos Goda Alijeva, Nijolė Pareigytė - Rukaitienė, Karina Krysko ir Ingrida MartinkėnaitėAtlikėjos Goda Alijeva, Nijolė Pareigytė - Rukaitienė, Karina Krysko ir Ingrida Martinkėnaitė - muzikantės, grupės „69 danguje" narės. Moterys yra pažįstamos jau daugelį metų ir jas vienija stipri, nuoširdi draugystė. Jos yra ne tik puikios scenos partnerės, jau daugelį metų sėkmingai koncertuojančios, bet ir viena kitos išklausytojos, patarėjos ir guodėjos.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis