Griežtos taisyklės, kurių turi laikytis Rihanna asistentai

Atlikėja Rihanna yra viena užimčiausių moterų planetoje. Tarp motinystės ir milijardų dolerių vertės imperijos balansavimo iki ilgai laukto sugrįžimo į muziką... Dainininkė nuolat turi ką veikti. 

Taigi nenuostabu, kad Rihanna savo padėjėjus verčia laikytis griežtų taisyklių, kad jos gyvenimas tekėtų sklandžiai. Štai taisyklės, kurių Rihanna verčia laikytis savo padėjėjų.


Jie turi pagauti tobulą, „Instagram“ vertą kadrą. Rihanna yra žinoma dėl savo šlovingo „Instagram“ puslapio, kuriame pabrėžiamas ir jos makiažo prekės ženklas „Fenty“, taip pat kiti jos pasiekimai. Kurti tobulą „Instagram“ sklaidos kanalą nėra lengva užduotis – paklauskite jos padėjėjų.  2014-aisiais „The Daily Star“ pranešė, kad geriausia Rihannos draugė Melissa Forde gavo darbo užmokestį, kad padėtų padaryti tobulą „Instagram“ nuotrauką. 


Jie turi suslapstyti visus įkalčius. Nors žvaigždė dabar yra mama ir palaiko santykius su reperiu ASAP Rocky, tai nesutrukdė jai praeityje susisieti su meilužiais.  Anksčiau šaltinis „US Weekly“ sakė, kad ji „nenori būti suvaržyta“. Tačiau atrodo, kad Rihanna nereikėjo susidoroti su savo pasimatymų pasekmėmis. „Kiekvienas asistentas turi patikrinti Rihannos viešbučio kambarį po jos išėjimo ir sužinoti, ar ji naktį turėjo meilužį. Jie turi paslėpti viską, kas buvo asmeniška“, – „Daily Star“ sakė šaltinis.


Prieš Rihanna einant į tualetą, jie turi įsitikinti, kad tualete yra visas tualetinio popieriaus ritinys. „Rihanna priverčia asistentus patikrinti vonios kambarį prieš jai naudojantis tualetu“, – sako artimas atlikėjai šaltinis.  Jis taip pat teigia, kad žvaigždė pageidauja, kad tualetinio popieriaus nepritrūktų.


Jie visada turi susukti Rihanna suktinę. Kaip visi žinome, Rihanna labai mėgsta žolę.  Tiek, kad šių metų balandį Rihanna žurnalui „Vogue“ kalbėjo apie tai, kaip yra išsigandusi, kad nėštumo metu nebegalės rūkyti ir susitvarkyti su nuotaikų kaita. „Šiuo metu negaliu tiesiog eiti ir parūkyti. Bet buvau maloniai nustebinta, kad man pavyko susitvarkyti su savo noru“, – sakė ji.


Jiems yra taikomas griežtas aprangos kodas. „Fenty Beauty“ grožio linijos pristatymo pradžioje Rihanna juokais išleido asistentų vadovą, kuriame buvo keletas juokingų taisyklių. Rihanna pataria, kad jos darbuotojai turėtų rengtis „pagal atlyginimą“. „Jei matau, kad avite 3500 JAV dolerių kainuojančius „Prada“ sportbačius ir nešiojatės 6000 JAV dolerių vertės „Gucci“ krepšį, matau, kad jums finansiškai sekasi gerai, todėl jums nereikia atlyginimo“, - juokais teigiama. Vadove taip pat pažymima, kad jei rengiamasi prastai, turima išmokti geriau valdyti savo stilių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis