6 griežtos taisyklės, kurių prašoma laikytis Kardashian šeimos moterų vyrų

Būti Kardashian nėra lengva, o susikinėti su viena iš jų su ja dar sunkiau. Šios garsios šeimos nariai turi daug veiklos, nes jiems tenka laviruoti įvairiais verslo reikalais, pasirodymais TV laidose, viešumoje ir net socialinių tinklų valdyme. 

Norint iš tikrųjų pritapti prie jų šeimos, yra daug sąlygų, kurias turėsite įvykdyti. Štai 6 taisyklės, kurių turi laikytis Kardashian vaikinai ar vyrai. Jei norite tapti Kardashian šeimos dalimi...


1. Turite mokėti išlaikyti paslaptį. Kardashian šeima, net ir visą savo laiką atsidūrusi dėmesio centre, greičiausiai turi daugybę paslapčių. Panašiai kaip visi jų įdarbinti žmonės privalo pasirašyti paslapčių neatskleidimo sutartis , taip ir jų vaikinai.  Šeimai artimas šaltinis 2018-aisiais „The Sun“ sakė, kad Kris Jenner, šeimos galva, reikalauja, kad visi Kardashian moterų vyrai pasirašytų sutartį. „Iš esmės tai yra neatskleidimo sutartis, paprastai apie 100 puslapių“, – sakė jis. „Tai taip pat susieja bet kokių nuotraukų ar vaizdo įrašų, darytų santykių metu, autorių teisėmis. Iš esmės jie negali parduoti istorijų apie jų santykius ar blogai apie juos kalbėti viešai“, - teigiama.


2. Turite žinoti, kad būsite viešinamas socialiniuose tinkluose. Ne visos Kardashian-Jenner moterys viešai kalba apie savo santykius, tačiau pastaruoju metu dauguma jų kalbėjo.  Kim Kardashian gana dažnai skelbdavo apie savo buvusį vaikiną Pete Davidson. Prieš tai ji dažnai skelbdavo savo ir buvusio vyro Kanye Westo nuotraukas su vaikais. Kourtney Kardashian, regis, negali nustoti skelbti apie Blink-182 būgnininką ir vyrą Travis Barker ir net Kylie Jenner dalijasi mielomis akimirkomis su reperiu Travisu Scottu. View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian Barker (@kourtneykardash)


3. Turite būti geras tėvas. Tai tikriausiai turėtų būti savaime suprantama, bet jei vyras susitiks su Kardashian-Jenner moterimis, jis gali tikėtis ateityje su jomis susilaukti vaikų. Kartu su tuo atsiranda ir pareiga būti geru tėvu. Nepaisant visko, ką Kanye padarė, kad sukeltų rūpesčių Kardashian šeimai ir konkrečiai Kim, jis visomis išgalėmis stengiasi palaikyti draugiškus bendrus tėvystės santykius su savo keturių vaikų motina.


4. Turite užsidirbti pinigų. Kardashian šeima yra yra ne tik labai žinoma, bet ir nepaprastai turtinga. Kim šiuo metu yra milijardierė, o kitos seserys taip pat eina jos pėdomis. Be to, kitos seserys taip pat turi savo verslą ir bei darbus, kurie leidžia imperijai ilsėtis ant aukso kalvos.  Iš jų vyrų tikimasi to paties.


5. Turite turėti mados jausmą. Kardashian moterys yra madingos - o Kendall netgi yra mados modelis. Balenciaga, Givenchy, Dolce & Gabbana ir visi kiti aukštosios mados prekiniai ženklai - turite išgalėti visa tai sau leisti. Vyras turi būti džentelmeniškas, stilingas, visuomet kvepiantis ir susitvarkęs.View this post on Instagram

A post shared by Kanye West (@kanyethegoatwest)6. Turite suprasti, kad Kardashian moterys bus visada garsesnės už jus. Net ir Kanye Westas turi suprasti, kad Kim Kardashian, su kuria jis kartu gyveno, yra garsesnė ir galbūt net sėkmingesnė nei jis yra ar kada nors bus.  Net jei esi Drake ar Brad Pitt - teks daug kopti karjeros laiptais, kol bus pasiektas Kardashian lygis. Su šlove ir turtais atkeliauja ir visi kiti įsipareigojimai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis