Puiki žinia: modelis Irina Shayk ir aktorius Bradley Cooper vėl kartu!

2019 m. metais buvo pranešta, kad viena gražiausių pramogų pasaulio porų - aktorius Bradley Cooper ir modelis Irina Shayk skiriasi.

2019 m. birželio mėnesį garsioji pora pareiškė apie skyrybas ir pareiškime spaudai teigė, kad „bando draugiškai sutarti dėl dukters globos sutarties“. Vėliau šaltiniai pranešė, kad pora išsiskyrė ir dėl įtempto darbinio grafiko, nes jiedu „gyveno visiškai atskirus gyvenimus“. 


Ir vis dėlto 2022 m. rugpjūčio mėnesį Irina ir Bradley buvo pastebėti šeimos atostogų metu Bahamuose. Irina pasidalijo nuotrauka, kurioje pora šypsosi kartu, kai ji yra atsirėmusi į aktoriaus petį. Didžiausi poros gerbėjai po šių nuotraukų pasidalijimo netruko spėlioti, ar pora vėl bando įžiebti savo meilės liepsną.

Pasirodo, gerbėjai buvo teisūs - prieš keletą dienų karštoji porelė patvirtino gandus apie savo santykius! Pora neseniai paskleidė gandus apie susitaikymą, kai išėjo drauge į Heloviną šventę su savo penkerių dukra Lea. Bradley buvo apsirengęs kaip meška. Na, o Irina penktadienį paskelb kadrą, kaip ji sėdi aktoriui ant kelių, kai jis dėvi meškos kostiumą šventinei progai.

Regis, jų jausmai ir vėl liepsnoja, o artimas porai šaltinis teigia, kad jų santykiai - daug geresni nei buvo anksčiau. Be to, anoniminio šaltinio teigimu, garsioji pora ruošiasi susilaukti daugiau vaikų.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis