Meilė ore: 2022 m. Lietuvos garsenybių poros, pranešusios apie romantiškus jausmus

Ilgesingi žvilgsniai, romantiški bučiniai, meilūs apkabinimai, nuostabūs pasivaikščiojimai: visa tai dažniausiai patiria ne per seniausiai įsimylėję žmonės. Stebuklingu pirmųjų meilės mėnesių ar metų laikotarpiu džiaugiasi ir kai kurie žinomi Lietuvos žmonės.

Apie romantiškus jų jausmus vienas kitam buvo pranešta šiais metais. Pasižvalgykime, kokios naujos poros žinomų žmonių gretose susikūrė šiai metais.


Krepšininkas Donatas Motiejūnas ir modelis Brigita Gaižauskaitė


Garsaus Lietuvos krepšininko Donato Motiejūno santykiai su modeliu Brigita Gaižauskaitė išaiškėjo praėjusių metų pabaigoje - šių metų pradžioje. Vis dėlto abu poros nariai saugo savo privatumą ir retai kada viešina akimirkas iš savo asmeninio gyvenimo. Ir tik prieš mėnesį Donatas socialinėje medijoje pirmą kartą pasidalijo nuotrauka su savo mylimąja. Pora drauge pozavo jūroje. Kadras daugeliui pasirodė itin romantiškas ir jaukus - pagyrų gražiajai porai negailėjo ne tik ištikimiausi Donato fanai, bet ir garsūs Lietuvos pramogų pasaulio atstovai.Dainininkas Justinas Jarutis ir studentė, modelis Urtė Andriuškevičiūtė


Vasario mėnesį Kauno „Žalgirio” arenoje surengtų M.A.M.A 2021 apdovanojimų nepraleido ir dainininkas Justinas Jarutis su nauja mylimąja. Naujoji Justino širdies draugė - Urtė Andriuškevičiūtė. Tiesa, Justinas su nauja mylimąją pažįstamas jau senokai. Dar 2019-ųjų metų lapkričio mėnesį pasirodžiusiame J. Jaručio dainos „Anymore” vaizdo klipe šviesiaplaukė užima vieną iš pagrindinių vaidmenų. Aktorius Artūras Sakalauskas ir gydytoja toksikologė Gabija Laubner


Kovo mėnesį buvo paskelbta, kad žinomas Lietuvos aktorius Arūnas Sakalauskas yra įsipareigojęs gydytojai toksikologei Gabijai Laubner. Aktorius kartu su nauja mylimąją kovo mėnesį kartu pasirodė filmo „Mėlyna kaip apelsinas žemė“ premjeroje Vilniuje. Aktorius patvirtino, kad į kino seansą kartu atėjusi Gabija Laubner yra jo mylimoji. Drauge su mylimąją A. Sakalauskas įsiamžino ir romantiškoje fotosesijoje.

Politikas Artūras Zuokas ir smuikininkė Augusta Jusionytė


Politikas Artūras Zuokas ir smuikininkė Augusta Jusionytė kaip pora drauge pasirodė Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“ vykusiame naujos parodos atidaryme gegužės mėnesį. Na, o šių spalį žiniasklaidą pasiekė žinia, kad politikas slapta susituokė su smuikininke. Apie tai, kad pora susijungė šventais santuokos saitais, portalui Žmonės.lt patvirtino pati Augusta Jusionytė. Moteris teigė, kad pora vienas kitam taip ištarė bažnyčioje.

Fotomenininkė Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas


Šių metų gegužės mėnesį buvo paskelbta, kad žinoma fotomenininkė Jurga Anusauskienė išgyvena džiaugsmo kupinas akimirkas - jau kuris laikas mėgaujasi naujais romantiškais jausmais. Būtent šį mėnesį savo mylimąjį Nerijų Vernicką moteris sekmadienį pristatė ir socialiniuose tinkluose. Na, o šiandien moters socialiniuose tinkluose netrūksta nuotraukų su nauju mylimuoju. Įdomi detalė - pora susipažino populiariojoje pažinčių svetainėje Tinder.
Oksana Pikul - Jasaitienė ir verslininkas Vaidas Akramavičius


Rugpjūčio pabaigoje garsūs pramogų pasaulio veidai susirinko į ypatingą šventę - Vilniuje buvo pristatyti Saugirdo Vaitulionio sukurti kvepalai namams „Velvet Tobacco“. Šiame renginyje pasirodė būrys žinomų garsių žmonių, kurių gretose buvo ir verslininkė, vizažistė bei nuomonės formuotoja Oksana Pikul. Šventėje moteris pasirodė su nauju mylimuoju - širdies draugu Vaidu Akramavičiumi. Nors tai buvo ne pirmas kartas, kuomet pora pasirodo viešumoje (Oksana ir Vaidas birželio mėnesį drauge dalyvavo bičiulių Ievos ir Andriaus Voverių vestuvėse), vis dėlto Oksana dar nė karto savo plačiam sekėjų būriui neviešino kadrų su mylimuoju. Tai kol kas pirmasis ir vienintelis Oksanos kadras su mylimuoju.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis