Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas atskleidė, ar jo širdis užimta

Įtemptas gyvenimo ritmas ir griežta dienotvarkė garsų sunkiaatletį Ramūną Vyšniauską lydėjo ilgus jo gyvenimo metus – sportininkas ne vienerius metus atstovavo Lietuvai įvairiose sporto varžybose, pelnė daugybę apdovanojimų. Tačiau šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Ramūnas prabils ir apie kitus gyvenimo suteiktus malonumus, kurie atėjo tada, kai pasibaigė profesionali sportininko karjera.

Turėdamas daugiau laisvo laiko, Ramūnas gerbėjams džiugiai praneša ir kitą žinią – dabar jį matysite kur kas dažniau!


„Projektas, kuriame filmuojuosi – „Bokso akademija“. Manau, kad sugrįžau vienam sezonui, bet jei projektas bus sėkmingas, visko gali būti, kad bus ir antras. Tai yra naujas projektas, vienu metu filmuojamas tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje“, – apie Go3 projektą, kurį žiūrovai stebėti gali jau dabar, pasakos Ramūnas.


Pasikeitus gyvenimo ritmui, į Ramūno gyvenimą sugrįžo ir kiti malonumai. Vienas iš jų – maistas. „Kai nustojau profesionaliai sportuoti, pradėjau labai skaniai ir daug valgyti. Tai yra vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų. Tačiau kūne visa tai iš karto pasijaučia. Į veidrodį žiūriu jau nebe tokia nuotaika... Bet man pavyko atrasti balansą. Pradėjau daugiau sportuoti, todėl galiu sau leisti ir daugiau pavalgyti“, – atviraus jis.


Buvęs sportininkas pripažįsta, jog anksčiau apie tai galėdavo tik pasvajoti. „Kadangi mano svorio kategorija buvo iki 105 kilogramų, varžybose niekuomet negalėdavau sverti daugiau. Atsimenu, likus mažiau nei savaitei iki varžybų, reikėjo numesti 11 kilogramų. Tai buvo tikras iššūkis“, – pasakos sunkiaatletis.Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas atskleidė, ar jo širdis užimta
Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas atskleidė, ar jo širdis užimta
Organizatorių archyvasO dabar Ramūnas maistu ne tik mėgaujasi – lygiai taip pat jam patinka ir jį gaminti. „Nors dabar nelabai yra kam gaminti, bet man tai daryti labai patinka. Labai mėgstu gaminti baklažanus su veršiena. Turiu ir savo firmines salotas – burokėliai su įvairiausiais priedais. Kai kažkas ateina į svečius, visuomet prašo padaryti šių salotų“, – apie kulinarinius sugebėjimus pasakos buvęs sportininkas.


O štai paties Ramūno mėgstamiausias patiekalas yra labai paprastas: „Mėgstu valgyti viską, tačiau skaniausias patiekalas man – miško grybai. Man patinka ir grybauti, pasivaikščioti po mišką, nuo visko atsiriboti. Tai man kaip savotiška meditacija.“


O su laidos žiūrovais šį šeštadienį Ramūnas pasidalins ir kur kas asmeniškesniais išgyvenimais – prabils net apie meilės reikalus. „Mano širdis visada laisva. Ji kaip kopūstas – dalinu visiems po lapą. Bet, jeigu kalbant rimtai, aš pripratau prie viengungiško gyvenimo. Dabar net būtų keista gyventi kažkaip kitaip. Savo visą laisvą laiką skiriu vaikams“, – atviraus R. Vyšniauskas.


Kaip atrodė žinomo sportininko valgymo įpročiai ruošiantis varžyboms? Kaip Ramūnui per trumpą laiką pavyko atsikratyti net 11 kilogramų? 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis