Iš Rusijos pabėgęs Alos Pugačiovos anūkas užfiksuotas besilinksminantis pusnuogių merginų kompanijoje

Praėjusią savaitę buvo pranešta, Rusijos muzikos žvaigždės Alos Pugačiovos anūkas, atlikėjos Kristinos Orbakaitės sūnus Nikita Presniakovas (31 m.) siekia išvengti Rusijoje vykdomos mobilizacijos.

Buvo patvirtinta, kad jaunas vyras pabėgo iš Rusijos, kad nebūtų mobilizuotas dėl Rusijos karo Ukrainoje. Sieną jis kirto pėsčiomis viename iš Ivangorodo (Rusija) ir Estijos Narvos pasienio punktų. Kadangi vyras turi Lietuvos pilietybę, A. Pugačiovos anūkui nekilo problemų kertant sieną.


Pranešama, kad N. Presniakovas iš Rusijos išvyko rugsėjo 24 - ąją dieną. Iki šiol buvęs aktyvus socialinėje medijoje, jaunas vyras kol kas nepublikavo nei vieno įrašo nuo išvykimo iš Rusijos datos.


Ir vis dėlto, regis, N. Presniakovas išvykęs iš gimtinės laiko veltui neleidžia. Rusijos žiniasklaidoje plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip N. Presniakovas viename iš Los Andželo klubų smaginasi apsuptas pusnuogių šokėjų. 
Teigiama, kad Alos Pugačiovos anūkas artėjantį Helovyną atšventė be savo žmonos Alenos Krasnovos.


Vaizdo įrašas, kuriame Nikita užfiksuotas merginų draugijoje, gali sufleruoti, kad jauno vyro ir jo žmonos Alenos Krasnovos santykiams gali būti iškilę problemų.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis