Artimas šaltinis atskleidė: J. Sudeikis lindo po O. Wilde automobilio ratais, siekdamas, kad ši neišvažiuotų pas naują mylimąjį H. Styles

Buvusi aktoriaus Jason Sudekis ir kino prodiuserės Olivia Wilde šeimos auklė prabilo apie jų išsiskyrimo pasekmes, įskaitant tai, kaip jiedu emociškai ją išnaudojo. 

Pora buvo kartu septynerius metus ir užaugino du bendrus vaikus, tačiau jų santuoka subliuško - 2020-ųjų lapkritį jie išsiskyrė. Po kelių mėnesių, 2021 m. sausį, Olivia Wilde viešai paskelbė apie savo santykius su britų dainininku Harry Styles. 


Dabar jau buvusi poros auklė viešai prakalbo apie audringo išsiskyrimo pasekmes. Auklė pasidalijo savo išgyvenimais apie emocinę prievartą, kurią ji patyrė porai skiriantis.  „Jis ėjo iš proto. Tą vakarą, kai Olivia prakalbo apie skyrybas, jis vaikščiojo pirmyn ir atgal, elgėsi neadekvačiai. Kai Olivia norėjo išvažiuoti (ko gero, pas naująjį mylimąjį Harry Styles), Jason bandė neleisti jai išvykti, lįsdamas po jos automobilio ratais“ , - pasakojo auklė.Harry Styles
Harry Styles
Vida Press„Taigi Jason išėjo į lauką ir atsigulė po jos automobiliu, kad ji neišvažiuotų. Ji įsėdo į savo automobilį, kad jis atsitrauktų, bet jis vis tiek gulėjo po jos automobiliu, kad ji neišvažiuotų", – pasakojo auklė. 


„Jason vėliau sužinojo žmonos ir Harry santykių detales, skaitydama žinutes „Apple“ laikrodyje, kurį Olivia paliko, ir greitai uždraudė man namuose leisti Harry muziką šalia jų vaikų“, – teigė buvusi auklė.


Dėl judviejų išsiskyrimo auklė atsidurdavo pykčių įkarštyje, ir dabar ji teigia, kad ji buvo praktiškai emociškai išnaudojama. Pranešama, kad Jason taip pat nuolat rašydavo žinutes auklei, klausdamas, ar ji ką girdėjo iš Olivia. „Jaučiausi manipuliuojama ir priblokšta dėl vis toksiškesnių darbdavių santykių, todėl pasakiau Jason, kad sausio pabaigoje noriu išeiti, tačiau jis pasiūlė dirbti dar šešis mėnesius, kol jie suras pavaduojančią auklę. Galiausiai jis iš darbo mane atleido būdamas girtas “, – teigė buvusi auklė.Jason Sudeikis ir Olivia Wilde
Jason Sudeikis ir Olivia Wilde
Vida Press„Tai mane tiesiog emociškai paveikė ir bijojau toliau dirbti su kitomis šeimomis, manydama, kad jos mane įskaudins. Pradėjau galvoti, kad visos šeimos yra vienodos", - sakė buvusi auklė. 


Buvusi pora Jason Sudeikis ir Olivia Wilde bendrame pareiškime su „USA Today“ pasisakė prieš auklę. „Kaip tėvams, mums nepaprastai apmaudu sužinojus, kad buvusi mūsų dviejų mažamečių vaikų auklė pasirinko viešai skelbti tokius melagingus ir niekšiškus kaltinimus apie mus“, – sakė jie. „Mes ir toliau skirsime dėmesį savo vaikų auginimui ir apsaugai su nuoširdžia viltimi, kad dabar ji pasirinks mūsų šeimą palikti nuošalėje“, - teigė buvusi pora.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis