Aktorė Julia Fox „TikTok“ įraše paaiškino, kodėl kai kurioms moterims nereikia vyrų: įrašas sulaukė audringų reakcijų

Buvusi reperio Kanye West mergina, aktorė ir modelis Julia Fox pasakoja, kodėl kai kurios moterys labiau mėgsta būti vienišos ir gyventi vienos, o ne palaikyti santykius su vyrais. 

Savo „TikTok“ vaizdo įraše aktorė pasidalijo savo mintimis apie tai, kodėl moterys gali būti patenkintos savimi ir būdamos vienos. Julia Fox paaiškino vieną iš teorijų kaip priežastį, kodėl moterys nori būti vienišos.


Julia pasakoja viename vaizdo įraše neseniai mačiusi merginą, kuri išsamiai papasakoja apie incidentą, nutikusį tarp jos ir jos vaikino. „Jie kartu maudėsi duše, o ji pradėjo prausti savo kūno dalį nuo lytinių lūpų išangės link. Merginai pradėjus praustis, jos vaikinas atrodė sutrikęs dėl jos veiksmų ir atsigręžė paklausti: „Ką tu darai?  Aš nežinojau, kad reikia prausti šią vietą““, – pasakojo Julia ir pridūrė, kad šiam vyrui buvo 24 metai. 


Tuomet, Julia pasakoja, kaip vaikinas išlipo iš dušo ir pradėjo rašyti žinutes savo draugams, klausdamas, ar žmonės turėtų praustis išangės srityje. „Vyrai NIEKADA negali tiesiog priimti mūsų žodžio. Jie turi tai išgirsti iš kito vyro, kad kažkuo patikėtų", - pabrėžė Julia.  Julia toliau pasakoja, kad kuomet vaikinas paklausė savo draugų apie „keistą“ naują prausimosi detalę, visi jo draugai buvo lygiai taip pat šokiruoti sužinoję, kad derėtų prausti ir užpakalinę dalį. @juliafox

#stitch with @dotnetbrit

♬ original sound - Julia fox„Taigi, taip, trumpai tariant, būtent todėl vienišos moterys yra laimingesnės, nes jos neturi mokyti vyrų, kaip reikėtų praustis“, – padarė išvadą Julia. Aktorės vaizdo įrašas sulaukė priblokštų žiūrovų komentarų, kurie negalėjo patikėti, kad kai kurie vyrai nemoka tinkamai nusiprausti.  „Tai tiesiogine prasme traumuoja“, – rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė: „Man labiausiai įstrigo ta dalis, kai jis turi atsiklausti savo draugų, nes negali priimti merginos žodžio“.


Julia anksčiau yra kūrusi įvairius vaizdo įrašus, atvirai kalbėdama apie vyrus ir santykius. Jie sulaukė nemenko populiarumo. Kitame „TikTok“ vaizdo įraše Julia paaiškino, kodėl jai nebereikia patikti vyrams. Aktorė atkreipė dėmesį, kad savo „Instagram“ tinkle ją seka dauguma vyrų, o „TikTok“ – daugiau moterų, todėl kalbėdama vaizdo įrašų bendrinimo platformoje ji jaučiasi saugiau.
„Taip pat noriu pabrėžti, kad dabar man nereikia, kad aš vyrų akimis atrodyčiau patraukli. O tai yra prabanga, kurią užsidirbau tuo, kad tiek metų verčiau save atrodyti taip, kad vyrams atrodyčiau geidžiama, įdomia ar patrauklia“, – sakė Julia. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis