Neįtikėtina: Sylvester Stallone ir Jennifer Flavin skyrybos galėjo būti surežisuotos dėl būsimo realybės šou

Po to, kai aktorius Sylvester Stallone ir jo žmona Jennifer Flavin paskelbė apie artėjančias skyrybas, o vėliau atšaukė jas, šeima dabar ruošiasi išleisti būsimą realybės šou. 

Pasklido gandai, kad 76 metų S. Stallone ir 54 metų J. Flavin galėjo pranešti apie skyrybas vien tam, kad pritrauktų dėmesį ir sukeltų dramą naujajame realybės šou. Ar gali būti, kad Sylvester Stallone ir Jennifer Flavin suklastojo savo skyrybas?


Nors dar nebuvo patvirtinta ar paneigta, šis realybės šou, kaip pranešama, buvo pradėtas filmuoti dar rugpjūtį, tuo metu, kai buvo paskelbta žinia apie jų skyrybas. Tai nebūtų visiškas šokas (ir ne pirmas kartas), kuomet Holivudo pora, besifilmuojanti realybės šou, surežisuotų savo gyvenimo dalis, siekdama geresnių žiūrimumo rodiklių.  Neįtikėtina: Sylvester Stallone ir Jennifer Flavin skyrybos galėjo būti surežisuotos dėl būsimo realybės šou
Neįtikėtina: Sylvester Stallone ir Jennifer Flavin skyrybos galėjo būti surežisuotos dėl būsimo realybės šou
Vida PressKaip rašo „Daily Mail“, šeima nuo vasaros filmavo savo „Keeping Up With the Kardashians“ tipo realybės šou. Būsimą šou, kuris, kaip teigiama, bus rodomas „Paramount+“, taip pat prodiusuoja ta pati prodiuserių komanda, kuri buvo atsakinga už „Keeping Up With the Kardashians“. 


Pranešama, kad realybės šou bus sekamas S. Stallone ir J. Flavin vaikų gyvenimas. Pora turi tris dukras: Sophia Rose (26), Sistine (24) ir Scarlet Rose (20). Teigiama, kad serialas filmuojamas naujame 35 milijonų dolerių vertės Palm Byčo dvare ir aplink jį.  


„Jie beveik baigė filmuoti realybės šou. Jį ir toliau filmavo net po žinių apie skyrybas“, - „Daily Mail“ teigė nepatvirtintas šaltinis.


2022 m. rugsėjį S. Stallone ir J. Flavin pateko į žiniasklaidos antraštes po to, kai buvo patvirtinta, kad pora atšaukė savo skyrybas. Pora, susituokusi nuo 1997 m., pirmą kartą paskelbė apie savo skyrybas rugpjūčio 19 d., J. Flavin pateikus peticiją „dėl santuokos nutraukimo ir kitų pagalbos priemonių“. J. Flavin tuomet teigė, kad S. Stallone „įsitraukė į tyčinį santuokinio turto iššvaistymą, išeikvojimą ir (arba) švaistymą, o tai turėjo neigiamą ekonominį poveikį santuokiniam turtui“.


Tačiau praėjus mėnesiui po to, kai J. Flavin pateikė prašymą dėl skyrybų ir S. Stallone pašalino jos veido tatuiruotę nuo jo rankos, buvo paskelbta, kad pora lieka kartu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis