Regis, tai jau tikrai rimta: naujoji reperio Kanye West mergina - „tobulo grožio“ brazilų modelis

Nepaisant skambių reperio Kanye West pareiškimų, kad šis iki mirties mylės savo buvusią žmoną, socialinių tinklų žvaigždę Kim Kardashian, žymusis atlikėjas, regis, romantiniuose santykiuose bando judėti toliau.

Naujoji Kanye simpatija - tobulo grožio mergina žiniasklaidoje praminta 24 metų manekenė Juliana Nalu. Teigiama, kad Kanye su naująja mergina susitikinėja jau keletą savaičių. Jie jau buvo užfiksuoti drauge keliaujantys vakarieniauti, o vienoje nuotraukoje matyti, kaip Juliana rankose nešasi dvi raudonas rožes, tikėtina, padovanotas garsiojo reperio.

Kanye gerbėjams knieti daugiau sužinoti apie naująją Kanye West merginą. Juliana yra kilusi iš Rio de Žaneiro, Brazilijos, modeliavimu užsiima nuo paauglystės. Mamai Juliana pirmą kartą pasakė, kad nori tapti modeliu, būdama šešerių, o kai jai buvo 18 metų, ji buvo atrinkta dalyvauti „L'Oreal Brazil“ kampanijoje. Kitais metais ji išskrido į Los Andželą ir pasirašė sutartį su geriausia modelių agentūra „Elite models“.


Atrodo, kad Juliana susipažino su Kanye per jo prekės ženklą „Yeezy“, nes anksčiau ji pasidalijo nuotrauka, kaip kuriose ji ant nosies užsidėjusi „Yeezy“ akinius nuo saulės ir vilki „Gap by Yeezy“ marškinius, pridėdama antraštę „YZY SHDZ“.  


Juliana - iš tiesų įspūdinga mergina, kurios nuotraukos socialinėje medijoje sulaukia daugybės komplimentų. Daugelis Juliana negaili pagyrų dėl jos gilių rudų akių, ilgų plaukų bei idealių kūno formų. Gerbėjai jai negaili komentarų: „Tobulas grožis“, „Tobulybė“, „Ideali“ ir panašiai.


View this post on Instagram

A post shared by JULIANA NALÚ (@juliananalu)

Iki Juliana Kanye turėjo daugybę trumpalaikių santykių, įskaitant „Uncut Gems“ žvaigždę, aktorę Julia Fox ir modelį Chaney Jones. Praėjusiais metais reperis išsiskyrė su buvusia žmona Kim Kardashian. Realybės superžvaigždė skyrybų prašymą pateikė 2021 m. vasarį prieš pat septintąsias poros vestuvių metines.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis