Jautru: atskleista tiesa, kodėl T. Cruise savo dabar jau 16 - metės dukros nematė jau daugiau nei 10 metų

Aktorius Tom Cruise yra vienas mylimiausių Holivudo aktorių. Ypač jo populiarumas sustiprėjo po filmo „Top Gun: Maverick“ pristatymo. Ir nors atrodo, kad šiomis dienomis apie jį plačiai kalbama žiniasklaidoje, jo asmeninis gyvenimas vis dar yra paslaptis. 

Tom santykiai su dukra Suri Cruise yra tema, kuri ilgą laiką glumino aktoriaus gerbėjus. 2000-aisiais Tom ir jo buvusi žmona Kate Holmes kartu su savo dukra Suri buvo reguliariai aptarinėjami bulvariniuose leidiniuose. Tačiau po Kate ir Tom skyrybų 2012 m. Tom niekuomet viešumoje nebepasirodė su Suri.


Tom viešumoje nebuvo užfiksuotas su Suri nuo 2012 m. ir, kaip pranešama, yra visiškai atsiskyręs nuo savo dukters, kuriai dabar 16 metų. Neaišku, ar jis ją matė, ar kalbėjo su ja už uždarų durų. Tom nebuvo suteikta Suri globa, ji buvo suteikta dukters motinai. 
Tom buvo suteikta teisė lankytis pas dukrą 10 dienų per mėnesį, tačiau šaltiniai teigia, kad jis nusprendė su ja nesimatyti.  „Jis to nedaro, nes jo dukra nėra scientologė“, – 2018 m. teigė artimas Tom šaltinis. Pranešama, kad Tom moka daugiau nei 33 000 JAV dolerių per mėnesį Suri išlaikymui. 


„Nors jis nepageidauja su ja matytis, vis dar ją myli“, – 2019 metais tvirtino artimas šaltinis. „Tom niekada neketino atsiriboti nuo savo dukters ir tikisi, kad vieną dieną santykiai sutvarkys“. 


Tom prisipažino, kad Katie Holmes su juo išsiskyrė, kad apsaugotų Suri nuo scientologijos. Tom priklauso prieštaringai vertinamai Scientologijos bažnyčiai – religinei grupei, kuri dažnai kaltinama ir pavojingu kultu, ir manipuliuojančiu pelno siekiančiu verslu.  Kate taip pat studijavo scientologiją jų santuokos metu, bet, kaip pranešama, paliko Tom, kad išvengtų tolesnio įsitvirtinimo grupėje.

Šaltiniai teigia, kad kiekvienas, kuris palieka Scientologijos bažnyčią, tampa atskirtas nuo visų kitų bažnyčios narių, įskaitant jų artimiausią šeimą. Įtariama, kad Katie Holmes buvo uždrausta kalbėti apie scientologiją. Aktorė niekada viešai nekalbėjo nei apie savo buvusio vyro religiją, nei apie tai, kodėl ji paliko bažnyčią, o grupės kritikai užsiminė, kad jai gali būti teisiškai apribota tai daryti.  Tony Ortega, buvęs „The Village Voice“ vyriausiasis redaktorius ir scientologijos kritikas, „Us Weekly“ sakė, kad Kate tikriausiai pasirašė „tam tikrą neatskleidimo susitarimą, teigdama, kad nieko blogo apie scientologiją nepasakys“.


Vis dėlto panašu, kad Tom Cruise palaiko ryšius su vaikais, kurių globa dalijasi su aktore Nicole Kidman. Tom turi du suaugusius vaikus, Connor ir Isabella, su buvusia žmona Nicole Kidman ir, atrodo, yra su jais artimas. Abu vaikai, kuriuos įvaikino buvusi pora, neseniai savo socialinės žiniasklaidos platformose reklamavo naują tėvo filmą „Top Gun: Maverick“. Connor ir Isabella yra aktyvūs Scientologijos bažnyčios nariai. „Jie yra suaugę“, – apie savo vaikų tikėjimą 2018 m. sakė Nicole Kidman. „Jie gali patys priimti sprendimus. Jie nusprendė būti scientologais ir mano, kaip motinos, darbas yra juos mylėti“, – teigė Nicole Kidman.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis