Su mylimuoju neseniai apsigyvenusi atlikėja Eglė Jurgaitytė: „Tuoktis dar esu per jauna“ 

Dainininkė, radijo laidų vedėja ir ką tik „Lietuvos balsas“ reportere tapusi Eglė Jurgaitytė ryžosi itin atviriems pokalbiams. Į televizijos ekraną grįžo adrenaliną kelianti ir visas žinomų žmonių paslaptis atskleidžianti 2TV laida „Atsakyk“.

Joje svečiams išsisukti nepavyks, kadangi visos laidos metu melo detektorius neleidžia meluoti, todėl žiūrovai turi būti pasiruošę dar negirdėtoms tiesos akimirkoms.


„Sveiki, aš esu Eglė Jurgaitytė, į šią laidą atvykau savo noru, niekieno neverčiama ir pabandysiu atsakyti į klausimus, kuo atviriau, kuo nuoširdžiau ir pažiūrėsime, kuo čia baigsis. Jau dabar mano širdis daužosi”, – tokiais žodžiais 2TV laidą „Atsakyk“ pradėjo Eglė.
Į akistatą su ne itin maloniais ir rausti priverčiančiais klausimais stojusi Eglė prabilo apie vestuves. Ką tik iš tėvų išsikrausčiusi ir su mylimuoju apsigyvenusi dainininkė įsitikinusi, kad vedyboms dar tikrai ne laikas. „Nenoriu dar tuoktis, manau, kad tam esu per jauna. Man vestuvės atrodo labai rimtas gyvenimo žingsnis. Šiam žingsniui turi tvirtai stovėti ant kojų ir būti pilnai susiformavęs kaip žmogus. Žinoma, jei man pasipirštų, sutikčiau, bet vestuvės tikrai nebūtų po metų ar dviejų. Kol kas dar nenorėčiau“, – atviravo E. Jurgaitytė.
Šį trečiadienio vakarą dainininkė atskleis, kokias grožio procedūras yra pasidariusi ir kurią kūno dalį ji norėtų pasitobulinti, tačiau kol kas nedrįsta. „Na, aš dar labai neapsisprendusi, kaip ir norėčiau vieną savo kūno dalį pasitobulinti, bet kol kas nežinau. Nėra, kad aš dėl to kompleksuočiau, tačiau ateityje galbūt ryžčiausi tam“, – intriguojančiai kalbėjo Eglė.


Kokią kūno dalį Eglė norėtų koreguoti ir kokie klausimai ją privers spausti raudonus mygtukus, sužinokite vėlų trečiadienio vakarą, 22 val., laidoje „Atsakyk“ per 2TV.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis