10 įdomių faktų apie kylančią kino žvaigždę Florence Pugh

Florence Pugh yra aktorė, kuri užvaldys Holivudą. Iš pradžių jaunosios kartos kino žvaigždė sulaukė pripažinimo už vaidmenį siaubo filme „Saulės kultas“, paskui – už Amy vaidmenį filme „Mažosios moterys“, padėjusią jai pelnyti pirmą „Oskaro“ nominaciją už geriausios antraplanės aktorės vaidmenį.

Dabar Florence žvaigždė šviečia dar ryškiau, ką tik pasirodžius režisierės Olivia Wilde režisuotai dramai „Nesijaudink, brangioji“, kuriame britų aktorė atlieka pagrindinį vaidmenį. O ko apie šią taletingą aktorę nežinojai?


Daugelis nežino, kad Florence kilusi iš Didžiosios Britanijos


Aktorė yra kilusi iš Oksfordo, Anglijos. Ji gimė 1996 m., todėl jai šiais metais sukako 25 metai. Nors Florence yra britė, daugelis galvoja, kad aktorė yra kilusi iš JAV, nes vaidindama filmuose ji meistriškai naudoja amerikietiškai akcentą.


Florence yra kilusi iš aktorių šeimos


Aktorė turi du brolius ir seseris. Ji turi du vyresnius brolius Tony bei Sebastian ir seserį Arabella bei Rafaelą. Jie visi tai pat yra aktoriai.Florence Pugh
Florence Pugh
Vida Press


Florence gyvena tarp dviejų miestų


Ji leidžia laiką Londone ir Los Andžele. Būdama brite ir dirbdama Holivude, ji labai dažnai keliauja, todėl jos kasdienybėje - labai mažai rutinos.


Ji yra gera draugė su aktore Jennifer Lawrence


Ji artimai bendrauja su aktore Jennifer Lawrence. Viename interviu Florence pasakojo, kad jos susipažino vienoje kino filmo premjeroje ir nuo to laiko palaiko draugiškus ir šiltus ryšius.


Florence susitikinėja su 46 metų aktoriumi Zach Braff


Jų santykiai pateko į antraštes dėl jų nemažo amžiaus skirtumo. Vis dėlto artimi porai šaltiniai tikina, kad Zach ir Florence ryšys - itin stiprus. Jie palaiko vienas kitą sudėtingose situacijose, nuolat kalbasi ir yra be galo artimi.Florence Pugh, Zach Braff
Florence Pugh, Zach Braff
Vida PressFlorence dainuoja


Florence iš tikrųjų turėjo savo „YouTube“ muzikinį kanalą pavadinimu „Flossie Rose“, prieš pradėdama dirbti aktore. Ji turi puikų balsą, vis dėlto šiuo metu akcentuojasi į aktorinę karjerą.


Aktorė vaikystėje sirgo sunkia astma


Jos šeima persikėlė į Ispaniją tikėdamasi, kad šiltesnis klimatas padės jai pasveikti. „The Guardian“ ji sakė: „Nors išsikraustėme ten dėl kitų priežasčių, aš labai džiaugiuosi, kad turėjau tokią vaikystę – plaukiodavau jūroje, važinėdavausi dviračiu, stebėdavau saulėlydžius“. 


Ji visada įsivaizdavo, kad vaidins Amy filme „Mažosios moterys“


Gali būti, kad Florence taip gerai vaidino šį personažą, padėjusį jai pelnyti „Oskarą“, nes ji visada įsivaizdavo save būtent kaip Amy. Ji troško šio vaidmens jau seniai.Florence Pugh
Florence Pugh
Vida PressEmma Thompson yra viena iš jos mentorių


Florence užsiminė, kad talentingoji aktorė Emma Thompson suteikė jai daug žinių apie kino pramonę ir pasidalino savo patirtimi, sustiprino Florence pasitikėjimą savimi.


Florence labai myli savo močiutę


Ji labai myli savo močiutę Pat! „Mano senelė tokia šauni... jai 84 metai, bet ji yra tokia sveika, stipri fiziškai, ji nuolat eina į žygius!“, - teigė Florence viename interviu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis