Atlikėja Madonna pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užsiminė apie savo netradicinę seksualinę orientaciją

Atlikėja Madonna vakar nušvito socialiniuose tinkluose po to, kai žaismingai užsiminė, kad gali būti... lesbietė. Atlikėja pasidalijo „TikTok“ vaizdo įrašu, kuris sukėlė diskusijas apie Madonna seksualinę orientaciją.

„The Material Girl“ hitų kūrėja (64 m.) pasidalijo vaizdo klipu iš savo vonios, kuriame ji bandė išmesti į šiukšliadėžę rožines kelnaites. „Jei nepataikysiu į šiukšliadėžę, aš lezbietė!“, - šešerių vaikų mama paskelbė užrašą kartu su įrašu, kuris vien per pirmą valandą viešumoje sulaukė 1,3 mln. peržiūrų. Madonna nepataikius į šiukšliadėžę, daugelis suprato, kad žvaigždė gali būti lesbietė.


Neaišku, ar žvaigždė tiesiog juokavo, ar iš tikrųjų pareiškė pareiškimą apie savo seksualinę orientaciją. Kol kas Madonna viešai susitikinėjo tik su vyrais. Šešių vaikų motina buvo ištekėjusi du kartus – už Seano Penno (1985–1989), o po kelių dešimtmečių – už Holivudo prodiuserio Guy Ritchie, su kuriuo susilaukė 22 metų sūnaus Rocco. Ji taip pat palaikė ryšius su šokėju Carlosu Leonu, jos dukters Lurdo (25 m.) tėvu. Nors ji niekada nebuvo viešai susitikinėjusi su jokia moterimi, 2003 m. MTV vaizdo klipų apdovanojimuose ji bučiavosi su Britney Spears ir Christina Aguilera. 

Madonna ir Britney taip pat atkūrė savo garsųjį bučinį per šviesiaplaukės pop dainininkės vestuves su Sam Asghari dar birželį, pasidalydamos ir nuotrauka socialiniuose tinkluose.
Popmuzikos karalienė Madonna neseniai taip pat pasidalijo nuotraukomis, kaip ji bučiuojasi su dviem moterimis automobilio gale, švęsdama savo 64-ąjį gimtadienį Italijoje. 2008 m. Taip pat Madonna per specialų privatų šou apstulbino grupę gerbėjų, pasimėgaudama bučiniu su viena iš savo šokėjų.


Vienas iš atlikėjos gerbėjų šį Madonna vaizdo įrašą pavadino „istoriniu momentu“. Kitas gerbėjas pridūrė: „Madonna buvo biseksuali ištisus dešimtmečius, mano bičiuliai“. 


Nors Madonna viešai nepaskelbė, kad ji pati yra biseksuali, „Like a Virgin“ dainininkė dar 1991 m. interviu „The Advocate“ sakė: „Manau, kad visi žmonės yra biseksualūs. Tai mano teorija. Galiu klysti“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis