Kanye West nusitaikė į geriausią Kylie Jenner draugę:  „Visas pasaulis žino, kad aš ją įsimylėjau“

Naujausiame savo „Instagram“ įraše reperis Kanye West atskleidė kai ką pikantiško.
„VISAS PASAULIS ŽINO, kad aš įsimylėjau STAS“, – ketvirtadienį savo „Instagram“ istorijoje parašė reperis, turėdamas omenyje buvusios svainės Kylie Jenner geriausią draugę Anastasia „Stassie“ Karanikolaou (25). 


45 metų „Yeezy“ prekinio ženklo įkūrėjas taip pat tvirtino, kad „privertė“ Balenciaga direktorių Johan Fleury leisti sudalyvauti A. Karanikolaou Balenciaga prekinio ženklo kolekcijos fotosesijoje. Ji taip pat dalyvavo ir Balenciaga kolekcijos pristatyme Paryžiaus mados savaitės metu. Didįjį vakarą A. Karanikolaou vilkėjo visiškai juodą ansamblį su aptemptomis kelnėmis, aukštakulniais, gobtuvu, pirštinėmis ir rankine per petį. Šiomis dienomis tamsiais plaukais besipuošianti influencerė savo sruogas surišo į netvarkingą šukuoseną. 
Tai, kad Kanye West jau senokai simpatizuoja geriausiai Kylie Jenner draugei ir jos profesinei bendražygei A. Karanikolaou, daugeliui žinoma jau senokai. Kanye West negailėjo gražių žodžių merginai dar tuomet, kai buvo drauge su Kim Kardashian, o galiausiai porai išsiskyrus, jo simpatija A. Karanikolaou dar labiau sustiprėjo.Tiesa, pati A. Karanikolaou kol kas apie reperį atsiliepė tik draugiškai. Net jei širdyje ji simpatizuoja Kanye, tikrų jausmų modelis, ko gero, prisibijotų dėl artimo ryšio su Kardashian šeima.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis