Estetikos mylėtoja Aistė Svarauskaitė: „Jokie gražūs daiktai nepakeis gyvybės, kurią skleidžia žmogus“ (FOTO)

Užsukus į vilnietės gyvenimo būdo blogerės, idėjų gaudytojos bei atsidavusios keliautojos Aistės Svarauskaitės „Instagram“ paskyrą širdį užplūsta jaukumas bei šiluma. Harmonija spinduliuojanti mergina kruopščiai suderina kiekvieną fotografinę detalę, todėl jai pavyksta išlaikyti socialinės paskyros estetiką bei vientisumą.

Nors žavus įvaizdis – vienas svarbiausių Aistės kasdienybės elementų, mergina pripažįsta – ne jis lemia sėkmę. Jei už nudailinto fasado slepiasi pilka, pikta ir kupina nuostatų asmenybė, ji niekada netaps ta, kuria norisi sekti, stebėti ar gėrėtis.

Labiausiai nuoširdumą bei atvirumą pasauliui žmonėse vertinanti Aistė ir pati laikosi šių nuostatų – stengiasi neprarasti paprastumo bei išlaikyti aistrą gyvenimui. Jaukus pokalbis apie Aistės paauglystę, stilių, keliones bei gyvenimiškąsias vertybes – tavo nuostabiam penktadieniui.

Turi puikų estetinį suvokimą. Ar tai prigimtinė duotybė, ar vis dėlto šis sugebėjimas vystėsi tau bręstant, tobulėjant?

Ačiū! Tai tikrai nėra kažkas, su kuo gimiau, ar ko buvau mokoma nuo mažumės. Esu užaugusi paprastoje šeimoje, kur buvo labiau koncentruojamasi į tarpusavio santykius, todėl estetikos manęs niekas nemokė. Net ir vėlyvoje paauglystėje turėjau nemažai stiliaus nesusipratimų. Estetinis suvokimas pradėjo vystytis tuomet, kai pradėjau labiau domėtis mada, stiliumi, sekti kitas mados blogeres, gilintis į meną, kitas sritis.

Kokia buvai paauglystėje - tau buvo būdingas maištingumas ar vis dėlto buvai rami, tyli paauglė?

Sakyčiau ir manau, kad mama su manimi sutiktų, jog nebuvau problematiška, bet ir nebuvau tyli. Nors turėjau daug draugų ir mėgdavau išvykas bei vakarėlius, visuomet galvoje man skambėdavo mamos žodžiai: „Būk protinga”. Nesu nieko „prisidirbusi” ir visuomet buvau atvira, gerai mokiausi, mama pažinojo visas mano drauges, tad niekuomet nekildavo problemų, net kai grįždavau 2 valandomis vėliau nei žadėjau (šypsosi).

Kokiais stiliaus elementais pildysi pavasario spintą? Šiltasis sezonas jau pasibeldė, !

Pati negaliu tuo patikėti, bet šį pavasarį žadu į spintą įsileisti daugiau spalvų! Mano spintoje didžioji dauguma drabužių yra juodi, pilki ir balti, todėl šį pavasarį pradedu žvalgytis į raudoną, geltoną ir mėlyną spalvas! Taip pat be savo pamiltų sportinių batelių, ketinu įsigyti batelius ant kulno, ar spalvingą delninę.

Kelionės - viena tavo didžiausių aistrų. Įvardink aplankytą pasaulio vietą, kuri labiausiai užgniaužė kvapą.

Tikrai, kartais juokauju, kad norėčiau 6 mėnesius trunkančių atostogų, du kartus metuose. Dievinu keliones! Dažniausiai keliauju su kuprine ant pečių ir su draugų kompanija. Labiausiai man įsiminė Portugalijos salos Madeiros nuostabi gamta, niekur nematyti Maroko kontrastai ir nuostabūs Meksikos paplūdimiai!

Kaip puoselėji namų jaukumą, kokie interjero elementai tave žavi?

Laikausi požiūrio, kad mano namai yra mano tvirtovė, todėl interjero detales renkuosi labai atidžiai, stengiuosi, kad jos derėtų tarpusavyje. Labai mėgstu gražią ir kokybišką patalynę, žvakes, įvairius plakatus ir paveikslus. Mano namuose beveik visada skamba mėgstama muzika, sukurianti jaukią atmosferą. Mėgstu baldus, kurie yra ne tik gražūs, minimalistinio dizaino, bet ir funkcionalūs. O daugiausiai jaukumo namams suteikia aplink skambantis juokas.

Įvardink, kokias žmonių savybes labiausiai vertini.

Atvirumą, nuoširdumą ir užsispyrimą siekti užsibrėžtų tikslų.

Koks turėtų būti žmogus, jog taptų tavo geru draugu?

Lygiai toks pats pakvaišęs kaip ir aš! (šypsosi) Jis turėtų būti nuoširdus ir atviras pasauliui, neturintis išankstinių nuostatų, mėgstantis nuotykius. Mus nebūtinai turėtų sieti lygiai tokie patys pomėgiai, tačiau panašus į maniškį humoro jausmas, būtų labai didelis pliusas!

Kokiais momentais jautiesi pati laimingiausia?

Vasaros vakarą prie jūros, be makiažo, su artimiausių draugų kompanija, skambant muzikai ir įdomiausiems pokalbiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis