Kas yra paslatingoji naujoji aktoriaus Johnny Depp mergina Joelle Rich?

Laimėjęs prieš savo buvusią žmoną Amber Heard teisme dėl šmeižto, aktorius Johnny Depp, regis, pasirengęs judėti toliau toliau ir užmezgė naujus santykius su advokate Joelle Rich. 

Informaciją apie naujus santykius patvirtino porai artimas šaltinis. Kas yra ta paslaptingoji moteris, kuri pavergė aktoriaus širdį? Joelle Rich yra teisininkė, įsikūrusi Londone, Anglijoje. Ji buvo J. Depp teisininkų komandos dalis 2018 m., kai gynė jį Jungtinėje Karalystėje iškeltame ieškinyje dėl šmeižto laikraščiui „The Sun“. 


Tuo metu britų bulvarinis leidinys pavadino J. Depp „žmonos skriaudėju“ dėl A. Heard pateiktų kaltinimų, o J. Depp paneigė šias kalbas. Tačiau po dvejų metų teismo Johnny pralaimėjo laikraščio šmeižto bylą. Dėl buvusios žmonos bylos Jungtinėse Valstijose Johnny pakeitė savo teisinę komandą, o tai reiškė, kad J. Rich nebedalyvavo anksčiau šiais metais vykusioje byloje, kurią galiausiai laimėjo aktorius. Nepaisant to, kad J. Rich nedalyvavo teisminiame procese, moteris pademonstravo savo paramą J. Depp, kuomet per teismo procesą keletą kartų pasirodė „Fairfax“ mieste, Virdžinijoje. 


Johnny Depp, Joelle Rich
Johnny Depp, Joelle Rich
Vida Press


Tad kas iš tiesų yra paslaptingoji Joelle Rich - naujoji Johnny simpatija? Sėkminga Londono teisininkė yra labai vertinama savo profesinėje srityje, nes ji yra Londono advokatų kontoros „Schillings“ partnerė. „Schillings“ yra Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi įmonė, padedanti aukšto lygio žmonėms apsaugoti savo privatumą ir reputaciją, teigiama bendrovės svetainėje. „Ji turi daug patirties šmeižto, privatumo ir autorių teisių ginčų srityje, nes neseniai priklausė komandai, kuri viešumoje laimėjo svarbią privatumo ir autorių teisių bylą... Joelle yra labai patyrusi bylinėjimosi specialistė, kurios tikslas yra panaudoti įstatymus, kurie užtikrintų, jog jos klientai būtų apsaugoti nuo savavališko kišimosi į jų asmeninį ar verslo gyvenimą“, - teigiama bendrovės svetainėje.


Joelle Rich
Joelle Rich
Vida Press


Tiesa, pikantiškas faktas - elegantiškoji advokatė šiuo metu vis dar yra... susituokusi. Tiesa, Londone gyvenanti advokatė gyvena atskiri nuo savo vyro ir šiuo metu su juo skiriasi, „Fox News Digital“ pasakojo šaltinis. Pranešama, kad J. Rich ir jos buvęs sutuoktinis turi du vaikus.


Iki šiol neaišku, kiek rimti jos santykiai su J. Depp ir kada prasidėjo jų romanas. Nepaisant to, kad J. Rich dirba su garsių įžymybių bylomis, atrodo, kad ji gyvena privatų gyvenimą. Jos „Instagram“ paskyra nustatyta kaip privati ir turi ​​208 sekėjus. Paskyroje yra daugiau nei 1 200 įrašų.Joelle Rich
Joelle Rich
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis