Kultinio filmo „365 dienos“ žvaigždė Michele Morrone poruojamas su garsia moterimi: kartu pasirodė Milano mados savaitėje

Internetas tiesiog siautėja dėl realybės šou žvaigždės Khloé Kardashian ir kultinio filmo „365 dienos“ žvaigždės Michele Morrone pasirodymo drauge Milano mados savaitėje.

Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 24 d., „365 dienų“ žvaigždė Michele Morrone savo „Instagram Story“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje jis apsivijęs Khloe Kardashian ranką Milano mados savaitės užkulisiuose. Jaukioje nuotraukoje Morrone atrodo taip, lyg jis kažką šnabždėtų Khloe į ausį. Khloe dalyvavo renginyje Milane, kad palaikytų savo sesers Kim Kardashian debiutinę kolekciją kartu su „Dolce & Gabbana“.


Neaišku, kokiu būdu kolekcijos pristatyme susitiko Khloe ir Michele, bet galiausiai jie kartu sėdėjo ir stebėjo Kim šou. Tai buvo viskas, ko reikėjo, kad internetas suporuotų šiuos du garsius žmonės, o apie jų romaną pradėtų sklisti kalbos.View this post on Instagram

A post shared by Michele Morrone Brasil (@morronebrasiil)


Vienas „Twitter“ vartotojas tviteryje net parašė: „Khloe Kardashian ir Michele Morrone yra duetas, kuris tiesiog tobulai tinka vienas kitam “. Šis komentaras sulaukė daugybės patiktukų.


Kitas žmogus komentavo, kad Khloe reikia pagaliau rasti ką nors, kam ji galėtų atsiduoti. Atrodo, kad tiek Khloe, tiek Michele šiuo metu yra vieniši. 


O kalbant apie moterų numylėtinį Michele, jis iki šiol neatskleidė savo pasimatymų statuso, tačiau rugpjūtį duodamas interviu „Decider“ jis atskleidė, kad yra tikras romantikas.„Šiais laikais neįtikėtinai sunku rasti tikrą meilę, nes kasdien mus bombarduoja socialinė žiniasklaida. Taip pat tikrai meilei kliudo keistos programėlės, neva padedančios partneriams rasti vienas kitą“, – teigė interviu vyras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis