3 geriausi dokumentiniai filmai apie karalienę Elžbietą II

Nepaisant daugybės gastrolių, kalbų ir viešų pasirodymų, vėlionė karalienė Elžbieta II per 70 valdymo metų išliko mįslė daugeliui visuomenės narių.

Ji buvo asmenybė, kurios politinės pažiūros ir puikus humoro jausmas buvo paslėpti po mandagios diplomatijos lukštu. Per pastaruosius kelerius metus buvo sukurta nemažai visuomeninių transliuotojų ir garbingų kino kūrėjų sukurtų dokumentinių filmų, kurie sugebėjo perteikti tikrąjį karalienės Elžbietos II paveikslą. Ir toliau gedėdami jos mirties, pristatome tris įtikinamus dokumentinius filmus, kurie padės suprasti didžiulę monarchę ir jos neišdildomą įtaką pasauliui.


Elizabeth: The Unseen Queen


Kadrai, kuriuose karalienė kaip kūdikis stumdomas vežimėlyje motinos; jos šokiai su jaunesne seserimi Margaret; ji , rodanti kamerai savo sužadėtuvių žiedą per pirmąjį ilgesnį princo Philipo vizitą Balmoralyje tuo metu, kai poros sužadėtuvės dar nebuvo viešos – tai tik keletas nuostabių kadrų, sudarančių šį BBC dokumentinį filmą, kurį sudaro dar nematyti vaizdai, kuriuos filmavo karališkosios šeimos nariai, taip pat pati buvusi monarchė. Garso ir vaizdo įrašai, paimti iš įvairių jos valdymo metu pasakytų kalbų, suteikia unikalų ir retą žvilgsnį į nerūpestingos princesės, kuri netyčia atsidūrė dėmesio centre, gyvenimą.


Elizabeth: A Portrait in Parts“


Šiame filme stebime karalienę nuo vestuvių iki spindinčio karūnavimo, ankstyviausių karališkųjų kelionių, bendravimo su greitai besikeičiančios Sandraugos piliečiais ir pasikėsinimo ją nužudyti devintojo dešimtmečio pradžioje. Taip pat čia aiškiai išnagrinėjama, kaip ji buvo tiriama po princesės Dianos mirties, ir nuo tada šeimoje kilusių ginčų, įskaitant tuos, kurie susiję su princu Andrew. Rezultatas yra išsamus vienos iš ilgiausiai istorijoje valdančių monarchų ir neramios tautos, kuriai ji vadovavo, vaizdas.


Elizabeth At 90: A Family Tribute


Šis žavus žvilgtelėjimas už uždangos, režisuotas dokumentininko Johno Bridcuto, yra pasakojamas karaliaus Charleso III. Jis 2016 m. išleistas BBC, minint karalienės 90-ąjį gimtadienį. Jame rodoma buvusi monarchė su vaikais ir anūkais. Bekingemo rūmuose įsitaisę ant plonų fotelių jie keičiasi istorijomis, prisimena savo vaikystę ir dažnai griūva kikendami. Tai kino juosta su jaudinančiomis akimirkomis – nuo ​​karalienės tėvo Jurgio VI laidotuvių procesijos iki ledi Sarah Chatto, primenančios savo motinos princesės Margaret pomėgį dainuoti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis