Selena, ir tu?! Internetas ūžia dėl stebuklingai paputlėjusių atlikėjos lūpų (FOTO) (APKLAUSA)

Ilgai tikėjome atlikėjos Selenos Gomez natūralumu. Ir kam jį tobulinti, jei gamta Selenai suteikė ne tik nuostabius, žvilgančius plaukus, nuostabią figūrą, bet ir ypatingus veido bruožus?

Vis dėlto tarp gerbėjų viename socialiniame tinkle užvirusi diskusija dėl putlių Selenos lūpų mus privertė manyti kitaip. Prieš keletą dienų Instagrame patalpinta Selenos nuotrauka su itin sultingomis atlikėjos lūpomis pastūmėjo peržvelgti ankstesnes merginos fotografijas ir išsiaiškinti, ar prie įžymybės grožio buvo prisidėję plastikos chirurgai.

Iš tiesų, pokytis matyti ir jis gana aiškus - prieš 3 metus Selenos lūpos buvo kur kas siauresnės! Ar tai reiškia, jog Selena pasinaudojo daugelio merginų taip dievinamomis botulino injekcijomis ir chirurginiu būdu pasiputlino lūpas?

Išsklaidyk mūsų abejones ir sudalyvauk apklausoje apačioje - Selenos lūpų putlumas - puikių vizažistų, o gal patyrusių chirurgų darbas?

@hungvanngo: Casual day in LA with @selenagomez 😛 👗 @chrisclassen 💅🏻 @tombachik 💇 @_marissamarino 💄 @hungvanngo #secretproject #bts

A photo posted by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Jan 12, 2017 at 7:05pm PST

Selena Gomez
Selena Gomez
Instagram nuotr.@gomezupdates

Selena prieš keletą metų:

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press
Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis