Nicki Minaj tariamai kaltina Megan Thee Stallion spaudus ją vartoti alkoholį jai būnant nėščiai

Gandai apie tariamą reperių Nicki Minaj ir Megan Thee Stallion nesantaiką tik sustiprėjo po to, kai gerbėjai pradėjo spėlioti, kad Minaj apkaltino Megan spaudus ją varoti alkoholį, kai ji buvo nėščia.

Pastaraisiais metais reperės kelis kartus susipyko viena su kitu, dar labiau sustiprindamos spėliones, kad jos nebėra draugai. Dabar Minaj atskleidė, kodėl.  Nicki Minaj gerbėjai mano, kad Megan Thee Stallion liepė jai pasidaryti abortą.


Per pastarąjį Minaj laidos „Queen Radio“ epizodą anksčiau šį mėnesį 39 metų reperė kalbėjo apie incidentą, kuriame dalyvavo neįvardytas asmuo, kuris pasiūlė Minaj pasidaryti abortą po to, kai ji atsisakė gerti alkoholį. „Įsivaizduokite, kad sakote kam nors, kad nenorite gerti... žinote, nes tuo metu galbūt buvote nėščia, nes aktyviai bandėte susilaukti kūdikio. Įsivaizduokite, kad žmogus jums sako: „O, mergaite, tu gal nueik į kliniką“, – dalijosi Minaj. Megan Thee Stallion
Megan Thee Stallion
Vida PressPo šio epizodo jos gerbėjai iškart prisijungė prie „Twitter“ ir apkaltino Megan tuo, apie ką kalbėjo Minaj. Vienoje „Twitter“ žinutėje gerbėjas tiesiogiai pažymėjo reperę, rašydamas, kad Minaj „kaltina jus, kad jūs skatinate abortą ir pavojų vaikui kelti vartojant alkoholį“, o Megan tiesiai atsakė: „ TAI MELAS“.


Megan Thee Stallion tariamai susipyko su Nicki Minaj dėl jos bendradarbiavimo Cardi B. Po sėkmės „Hot Girl Summer“ Megan 2020 m. vasarą pradėjo dirbti su Cardi B, kurdama hitą „WAP“. Šis hitas daugelį Minaj gerbėjų įžeidė. Tada, 2021 m. sausį, Minaj nustojo sekti Megan Instagram paskyroje ir pakurstė gandus apie tariamą jų tarpusavio nesantaiką.Nicki Minaj
Nicki Minaj
Vida PressNeilgai trukus gerbėjai pradėjo pastebėti galimus kivirčus, kai, atrodė, kad Minaj ir Megan tiesiog svaidėsi viena į kitą ​​savo dainose. Jie pastebėjo tariamus pasikandžiojimus tarp atlikėjų 2021 m. gegužės mėn. Minaj dainoje „Seeing Green“ ir 2021 m. birželio mėn. Megan single „Thot S-t“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis