10 brangių pirkinių, kurie nugramzdino reperį Kanye West į skolas

Remiantis „Forbes“ grynosios vertės stebėtojais, reperio Kanye West grynoji turto vertė siekia 2 milijardus dolerių. Nors dauguma žmonių žino, kad Kanye sėkmingai įsiveržė į mados industriją su savo drabužių linija GAP ir 2013 m. sudarytu kontraktu su „Adidas“, iš kurio gimė „Yeezy“ sportbačiai, daugelis pamiršo, kad Kanye iš tikrųjų buvo prasiskolinęs prieš septynerius metus.


Po to, kai „Twitter“ jis atskleidė, kad jo asmeninė skola padidėjo 53 mln. JAV dolerių, daugelis stebėjosi, kaip jis prarado tiek pinigų. 


Išvardinsime 10 brangių pirkinių, kurie Kanye įstūmė į skolas.


1. Kim Kardashian skirti deimantiniai žiedai


Kai Kanye susižadėjo su savo buvusia žmona Kim Kardashian, jis nupirko jai 15 karatų deimantų žiedą, kurį sukūrė garsenybė juvelyrė Lorraine Schwartz. Pranešama, kad žiedo kaina buvo vertinama maždaug 1,3 mln. JAV dolerių, ir nors tai nublanksta prieš 8 mln. JAV dolerių žiedą, kurį Kanye Kim padovanojo prieš skyrybas, tie pinigai jam būtų reiškę daug daugiau 2013 m. spalį, likus vos porai metų iki jo skolos atskleidimo. 10 brangių pirkinių, kurie nugramzdino reperį Kanye West į skolas
10 brangių pirkinių, kurie nugramzdino reperį Kanye West į skolas
Vida Press2. Pora stipriai šarvuotų visureigių


Remiantis automobilių tinklaraščiu „Jalopnik“, Kanye įsigijo „Prombron“ automobilių iš Latvijos automobilių gamintojo „Dartz“. Nors „Prombron“ visureigiai mažmeninėje prekyboje kainuoja apie 400 000 JAV dolerių, stipriai šarvuotos modifikacijos jam kainavo 1 mln. JAV dolerių už kiekvieną. 2 milijonų dolerių pirkinys buvo priemonė apsaugoti jo šeimą, tačiau Kanye nežinojo, kad dėl pirkimo pasekmių kentės jo banko sąskaita.


3. Brangūs tarptautiniai reaktyviniai skrydžiai.


Pranešama, kad tarp ilgo žvaigždžių sąrašo, kurie savo privačiais lėktuvais skraido absurdiškai daug, Kanye atliko keletą brangių tarptautinių skrydžių maždaug tuo metu, kai Kim dar buvo nėščia su jų dukra North West. „Mums buvo pranešta, kad Kanye privačiu lėktuvu iš Paryžiaus į Los Andželą nuskriejo mažiausiai tris kartus, kad galėtų dalyvauti Kim nėštumo apžiūrose“, – 2013 m. pranešė TMZ. Už kiekvieną skrydį Kanye paplojo 33 000 JAV dolerių. O tai tik įrašyti skrydžiai – kas žino, kiek dar kartų Kanye atliko šias tarptautines keliones. 


4. Gėlės buvusiai žmonai ypatingomis progomis


Vien 2014 m. Kanye išleido daugiau nei 140 000 JAV dolerių gėlėms savo žmonai.  Valentino dieną Kanye padovanojo Kim Kardashian tūkstantį raudonų rožių, kurios jam kainavo... 5000 JAV dolerių. Neblogai, bet per Motinos dieną Kanye užsisakė visą sieną baltų rožių, hortenzijų ir bijūnų, kurių vertė buvo apie... 136 000 JAV dolerių!  Tik jo banko sąskaita žino, kiek dar išleido Kanye per jos gimtadienį. 


5. Kim gimtadienių staigmenos


2014 m. Kim gimtadienio proga Kanye išleido 100 000 JAV dolerių specialiai pritaikytam Birkin krepšiui su North pirštų antspaudais. Negana to, per jos gimtadienio kelionę į Havajus jis paskyrė papildomus 40 000 JAV dolerių.10 brangių pirkinių, kurie nugramzdino reperį Kanye West į skolas
10 brangių pirkinių, kurie nugramzdino reperį Kanye West į skolas
Vida Press7. Butas Soho, Niujorke


Brangiame SoHo rajone Niujorke Kanye įsigijo prabangų 2000 ir daugiau kvadratinių pėdų butą už maždaug keturis mln. JAV dolerių. Keletą metų Niujorko butas veikė kaip poros nakvynės namai, kai jie buvo rajone, tačiau galiausiai jie jį pardavė, nes vis tiek dažniau apsistodavo Kalifornijoje.


8. Itališka vila Bel-Air mieste, Kalifornijoje


2013 m. Kanye įsigijo 11 milijonų dolerių vertės dvarą privačioje uždaroje bendruomenėje Bel-Air mieste, Kalifornijoje. Pranešama, kad namuose yra „sporto salė, kino teatras, plaukų ir makiažo salonas, boulingo takas, krepšinio aikštelė, vidaus ir lauko baseinai“. 


9. Hidden Hills namai kūdikiui North West


E! News pranešė, kad 2014 m. Kim ir Kante įsigijo kitą namą, kuris buvo arčiau Kris Jenner Calabasas dvaro – šį kartą Hidden Hills kaimynystėje. Jie atskleidė, kad 20 milijonų dolerių pirkinys buvo skirtas jų kūdikiui.  „Kai nusipirkome savo namą Bel Aire, neturėjome kūdikio“, – „People“ aiškino Kim.  „Kai susilauki kūdikio, supranti, kad tau reikia tiek daug kitų dalykų ir kitokios erdvės. Norėjome būti toli ir turėti daugiau privatumo“, – aiškino Kim.10 brangių pirkinių, kurie nugramzdino reperį Kanye West į skolas
10 brangių pirkinių, kurie nugramzdino reperį Kanye West į skolas
Vida Press10. Kanye Westo muzikiniai klipai


„HipHopWired“ duomenimis, du Kanye muzikiniai vaizdo klipai 2012 m. buvo vieni brangiausių repo kategorijoje. Pranešama, kad jo muzikinis vaizdo klipas „Touch the Sky“ kainavo apie 1 milijoną dolerių, o populiariausios dainos „Stronger“ klipas kainavo apie 1,2 mln. JAV dolerių. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis