„Saulės kliošas“ pristato naują muzikinį kūrinį: kvepia jaukia emocija ir viltimi sutikti meilę

„Saulės kliošas“ vėl kalba apie meilę ir jos vaizdą skirtingais kampais. Apie žmogaus meilės paieškas ir kelią. Apie  sąmoningą ir atsakingą meilę bei norą patirti ne tik meilės kančias, bet ir meilės dovanas.

„Nauja daina – dar vienas singlas iš artėjančio albumo. Ji kvepia jaukia emocija ir viltimi sutikti meilę. Supažindinsime klausytojus ir paleisime dainą gyventi savo gyvenimą. Gal ilgą, o gal kuklų. Priklausys nuo to, kiek ir kam tai aktualu“, – sako Laurynas.


Dainą pristatome su  vaizdo klipu. Jo idėja gimė spontaniškai, kaip kartais gimsta pati meilė. Grupės solistė Justė Starinskaitė apie tai, kad filmuosis sužinojo likus kelioms valandoms iki darbų pradžios, kai jau buvo atvykusi į veiksmo vietą – pastatą, kuriame grupė repetuoja.


Neįspėti vokalistės apie filmavimą, buvo ne užmaršumas, o gerai apgalvota kitų grupės narių strategija. „Muzikantai norėjo, kad klipe būčiau kuo natūralesnė ir jiems tikrai pavyko. Jame nesu sukurtas personažas,  aš – tokia, kokią sutiktumėt gatvėje“, – sako Justė.


Laiko filmavimui jie turėjo tiek, kiek saulės buvo įspūdingame devyniasdešimtųjų stiliaus pastato foje. „Klipo filmavimo metu įsivaizdavau, kad esu užstrigusi praeityje ir noriu išsilaisvinti. Esu mergina apokaliptiniame pasaulyje, kuris griūva“, – pasakojo Justė.


„Saulės kliošas“ linki visiems švelnaus viltingo rudens..  


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis