Kas yra paslaptingasis supermodelio Bella Hadid širdies draugas?

Gražuolė Hadid šeimos pažiba - modelis Bella Hadid - nebe vieniša. Jau kuris laikas viena žymiausių šiandienos manekenių susitikinėja su beveik dešimčia metų vyresniu muzikos ir kino filmų prodiuseriu Marc Kalman.

Praėjusių metų vasarą, liepos 8 d. Bella Hadid savo „Instagram“ socialiniame tinkle subtiliai pristatė naują romaną. 25 metų modelis pasidalijo savo ir Marc Kalman nuotrauka iš Prancūzijos. „Dabar - geriausias mano gyvenimo laikas“, - rašė ji. „Sveika, dirbanti ir mylima“, - taip pat vėliau parašė Bella. Tiesa, jų bendra kelionė į Prancūziją nebuvo vienintelis kartas, kai naujoji porelė sukėlė viešus gandus apie jų pasimatymus. E! portalas, praėjus dienai po to, kai visur pasklido jų bendros nuotraukos, pranešė, kad Bella ir Marc tikrai yra rimta pora. „Dabar, kai jie oficialiai prisistatė kaip pora, Bella jaučiasi rami", - sakė Bellai artimas šaltinis. „Page Six“ naujienų agentūra liepos 13 d. pranešė, kad Bella ir Marc iš tikrųjų slapta susitikinėjo metus.Marc Kalman ir Bella Hadid
Marc Kalman ir Bella Hadid
Vida PressTaigi, kas yra Marc ir kokia jo istorija su Bella? Štai ką reikia žinoti apie vyrą, laimėjusį gražuolės širdį. Marc yra prodiuseris, daug metų dirbęs su reperiu Travisu Scotu. Buvo aišku, kad kada nors Marc ir Bella susitiks - juk Marc buvo socialinių tinklų žvaigždės Kylie Jenner vaikino Traviso Scotto prodiuseris, o Bella yra artima Kylie Jenner sesers Kendall Jenner draugė. Marc yra gerai žinomas dėl savo darbo su Scottu muzikos industrijoje ir turi savo muzikinę platformą, kurioje patalpinti įvairūs jo sukurti projektai - nuo albumo kūrimo Scottui iki prekės ženklo kūrimo „Milk Studio“ mados savaitei. Remiantis žiniomis, Marc daugelį metų dirbo meno srityje kartu su savo verslo partneriu Corey Damon Black. Duetas užaugo tame pačiame mieste, bet taip ir nesusitiko, kol „vėl nesusikirto keliai“. Marc taip pat dirbo su kai kuriais A sąrašo prekių ženklais, įskaitant „Milk Studios MADE Fashion Week“, „KNG Records“ ir akinių prekės ženklą „Smoke x Mirrors“. Jis taip pat sukūrė drabužius japonų mados prekės ženklui „A Bathing Ape“. 


Skelbiama, kad jis turi sukaupęs turto už 1 milijoną JAV dolerių, kai tuo tarpu gražuolė manekenė turi turto net už 25 milijonus JAV dolerių.Marc Kalman ir Bella Hadid
Marc Kalman ir Bella Hadid
Vida PressIr nors kai kurie ištikimiausi Bella gerbėjai iki šiol teigia, kad Marc Bellai nėra geriausia partija, sklinda gandai, kad porelė ruošiasi susižadėti. Kalbėdama su žurnalu „Interview“, Bella balandžio mėnesį paatviravo apie savo santykius su Marc ir teigė, kad jis yra tas vyras, su kuriuo ji tikrai ateityje norėtų kurti šeimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis