4 - ojo vaikelio besilaukianti Blake Lively kirto paparaciams: paviešino nėštumo nuotraukas, kad fotografai nustotų ją sekti

Praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad viena tvirčiausių ir gražiausių Holivudo porų - aktoriai Ryan Reynolds ir Blake Lively gyvena džiugiomis nuotaikomis - jiems gims ketvirta atžala.

Ši žinia greitai pasklido po pasaulį, o daugelis 35 metų moterį užplūdo sveikinimų žinutėmis. Tačiau paparaciai taip pat susidomėjo Blake nėštumu. Ir jiems visiškai nerūpi moters gerovė. Viskas, ko jie nori, yra kadras, kurį galėtų parduoti bulvariniams laikraščiams. Taigi ji įkyriems paparaciams davė stiprų atkirtį.


Praėjusį savaitgalį Blake Lively nusprendė, kad jei kas nors pasidalins jos nėštumo nuotraukomis, tai bus tik ji pati. Savaitgalį aktorė savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo savo nėštumo nuotraukomis. „Čia yra nuotraukos, kuriose aš nėščia realiame gyvenime, todėl tikiuosi, kad 11 paparacių, laukiančių už mano namų, paliks mane ir mano šeimą ramybėje. Jūs gąsdinate mane ir mano vaikus. Dėkojame visiems kitiems už meilę, kurią dovanojate bei už tai, kad ir toliau nesekate paskyrų bei leidinių, kurie dalijasi mano vaikų nuotraukomis. Ir ačiū žiniasklaidai, kuri taiko „politiką be vaikų“. Jūs visi darote didelį darbą 🙏♥️. Daug meilės! “, – rašoma po nuotraukomis.
B. Lively pasidalijo vienuolika nuotraukų, kuriuose matyti moters pilvelis. Daugiausia tai - kadrai iš bendrų šeimos namų. Aktorė pozavo ir su savo mylimu vyru, taip pat viename iš kadrų matyti ir gera B. Lively draugė, atlikėja Taylor Swift.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis