B. Spears papasakojo apie ryšį, kurį kadaise buvo užmezgusi su princu William: poprincesė galėjo pakeisti karališkosios šeimos likimą?

Poprincesė Britney Spears atskleidė kadaise mezgusi „kibernetinį ryšį“ su princu William, prieš jam sutinkant Kate Middleton. Pasak popžvaigždės, Britney Spears ir princas William kažkada buvo susirašinėjimo draugai. 

Regis, kad Britney kartą turėjo galimybę prisijungti prie karališkosios šeimos po to, kai 2002 m. interviu pareiškė, kad ji ir princas William retkarčiais bendraudavo virtualiai. Britney Spears ir princas William užmezgė „kibernetinį ryšį“. Dainininkė pokalbių laidos vedėjui Frank Skinner atskleidė, kad su naujai paskirtu Velso princu ji nuolat bendravo internetu, kol jie abu dar buvo jaunuoliai, tačiau į pasimatymą vienas su kitu taip ir nenuvyko. „Susirašinėjome laiškais ir jis turėjo ateiti kur nors su manimi pasimatyti, tačiau mūsų planas nepavyko“, – sakė Britney pokalbių laidoje. Anot poprincesės, tuo metu jai buvo 20 metų. Viskas vyko tuomet, kai Britney koncertavo Didžiojoje Britanijoje, todėl jaunuoliai planavo jaukią vakarienę Londone.B. Spears papasakojo apie ryšį, kurį kadaise buvo užmezgusi su princu William: karališkosios šeimos istorija galėjo pakrypti kita vaga?
B. Spears papasakojo apie ryšį, kurį kadaise buvo užmezgusi su princu William: karališkosios šeimos istorija galėjo pakrypti kita vaga?
Vida PressBritney prisipažino, kad nebuvo visiškai tikra, kodėl princas William staiga apsigalvojo ir nenuėjo į pasimatymą su ja.  Kaip rašo „The Sun“, princas William tą kartą pasirinko lapių medžioklę, o ne susitikimą su dainininke. Tiesa, gandai apie Britney ir princo William romaną sklandė jau kurį laiką, tačiau Bakingamo rūmai neigė, kad jiedu kada nors buvo romantiškai susiję. 


Tačiau karališkasis biografas Christopheris Andersenas aprašė ryšį tarp tuometinių jaunuolių knygoje „Broliai ir žmonos: Williamo, Kate, Harry ir Meghan privatūs gyvenimai“. „William ir Spears bandė susitikti būdami jauni. Jis taip pat turėjo panašių kibernetinių santykių su Lauren Bush, modeliu ir prezidento George'o W. Bush dukterėčia“, – knygoje pasakojo C. Andersen. Jis tvirtino, kad nors Britney ir princas William, kuriems dabar 40 metų, bendravo, jų santykiai niekada nebuvo rimti. „Galbūt buvo pokalbių telefonu, bet nepamenu, kad jiems kada nors būtų pavykę susitikti“, – knygoje rašė C. Andersen. B. Spears papasakojo apie ryšį, kurį kadaise buvo užmezgusi su princu William: karališkosios šeimos istorija galėjo pakrypti kita vaga?
B. Spears papasakojo apie ryšį, kurį kadaise buvo užmezgusi su princu William: karališkosios šeimos istorija galėjo pakrypti kita vaga?
Vida PressC. Andersen taip pat atskleidė, kad prieš tariamus pokalbius su Britney, William bandė atkreipti modelio Cindy Crawford dėmesį. „William labai įsimylėjo Cindy Crawford. Taigi princesė Diana susitarė dėl susitikimo su juo, kai jam buvo 14 metų. Ir vis dėlto, susitikimas buvo tik platoniškas, nes Cindy buvo vyresnė už William šešiolika metų“, – knygoje rašė C. Andersen. 


Ir vis dėlto, princas William pasirinko vesti Kate Middleton. William ir Kate pirmą kartą susitiko 2001 m. St Andrews universitete Škotijoje ir pradėjo susitikinėti po dvejų metų, 2003 m. Tačiau jiedu išsiskyrė 2007 m. balandį po penkerių metų pasimatymų. Praėjus dviems mėnesiams po išsiskyrimo, Williamas ir Kate vėl susigyveno, o jų sužadėtuvės buvo paskelbtos 2010 m. lapkritį. 2011 m. balandžio mėnesį jiedu susituokė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis