10 geriausių šiuolaikinių filmų, kuriuos verta pažiūrėti, jei užklupo liūdesys

Nori išsiverkti? Tiesiog paleisk emocijas, glūdinčias tavyje. Dabar pats laikas. Turime tau dešimt filmų idėjų, kurie pravers užklupus blogai nuotaikai ir liūdesiui.

„6 Baloons“ (liet. „Šeši balionai“)


Marja-Lewis Ryan sukurė šiurpią dramą, pagrįstą tikrais įvykiais ir kurioje vaidina du garsūs vardai. Dave Franco, kuris, kaip pranešama, numetė 20 svarų dėl vaidmens ir Abbi Jacobson čia tikrai nekrečia jokių pokštų. Vietoj to jie vaidina brolius ir seseris Setą ir Katie – jis priklausomas nuo heroino; o ji myli jį ir kenčia nuo brolio priklausomybės. Tai jautrus filmas su širdį veriančiais epizodais.„Dick Johnson Is Dead“ (liet. „Dickas Johnsonas mirė“ )


Visi miršta. Tai gyvenimo faktas, tačiau dėl jo galime gedėti, arba juoktis iš skausmo. Ir tai yra būtent tai, ką „Emmy“ laimėtoja Kirsten Johnson daro su šia kino juosta. Bandydamas susitaikyti su tėvo, kuris artėja prie savo gyvenimo pabaigos, netekties, filmo herojus Johnson nufilmuoja, kaip jis vaidina kelias surežisuotas mirties scenas. Galbūt kiek šokiruojantis, bet tai taip pat sukeliantis ašaras kino filmas, kuris yra ne ką mažiau ir didingas.„Tėvystė“ (liet. „Fatherhood“)


Kai matote Kevin Hart, tikriausiai tikitės juoktis per visą filmą. Tačiau tėvystė iš tikrųjų yra galimybė aktoriui pasinerti į dramos žanrą. K. Hart vaidina Mattą, vienišą tėtį, priverstą auginti savo mažą mergaitę be mamos, kuri mirė kitą dieną po jos gimimo. Šis filmas sukels norą paskambinti visiems savo artimiesiems.


„Loving“ („Mylintis“)


Skausmingas, aštrus ir atgrasus vienu metu, Jeffo Nicholso filmas yra tikra meilės istorija apie skirtingų rasių porą, kuri buvo suimta septintojo dešimtmečio Virdžinijoje vien už tai, kad mylėjo ką nors, nepriklausantį savo rasei. Richardas ir Mildredas Lovingas susituokė 1958 m. ir, kai valstybė sugriovė jų svajones, stengėsi auginti šeimą.„My Octopus Teacher“ (liet. „Mano aštuonkojis mokytojas“)


Šis filmas yra apie žmonių ryšius su gyvūnais ir galimybes, kurios atsiranda tyrinėjant naujus pasaulius. Kreigas Fosteris, dokumentalistas ir šaltų vandenų naras, kiekvieną dieną praleidžia puoselėdamas santykius su mažąja aštuonete, gyvenančia rudadumblių miške prie Pietų Afrikos krantų. Lėtai apdovanodama Craigą savo pasitikėjimu, ji pasidalija su juo savo galiomis ir išgydo jo emocines problemas. 


„Okja“


Kiaulės blogai repuoja. Tačiau, pasak Bong Joon Ho Pietų Korėjos brangakmenio, kiaulėms ne tik lemta tapti šonine. Kiaulės yra žmonių sielos draugai. Filmo centre – Mija (Seo-hyun Ahn) - jauna mergina, kurios geriausią draugę, genetiškai modifikuotą superkiaulę Okja, ką tik išplėšė piktoji korporacija. Net baisaus Jake'o Gyllenhaalo blaškymasis nesutramdys jūsų emocijų, kai Mija kovos, kad susigrąžintų savo Okją.„Rocks“ ( liet.„ Akmenys“ )


Nuostabus filmas, kuriame Rokas pasakoja istoriją apie Olusholą. Beviltiškai vengdama socialinių paslaugų, Olushola daro viską, kad ji ir jos sūnus Emmanuelis turėtų stogą virš galvos ir maisto. Ir nors filmas baigiasi viltinga nata, tai yra ašarą spaudžianti kino juosta iš filmų kūrėjo Suffragette'o Sarah Gavron.  „Steel Magnolias“ ( liet. „Plieninės magnolijos“)


Ši pietietiško atspalvio „Oskarui“ nominuota romantinė drama apie moterų grupės – motinų, dukterų, geriausių draugų – ryšius, kurioje vaidina didžiojo ekrano legendos Shirley MacLaine, Olympia Dukakis, Sally Field ir Dolly Parton, yra geresnė už bet kokią Nicholas Sparks istoriją. Gumulas gerklėje - garantuotas.„The Sky Is Pink“ (liet. „ Dangus yra rožinis“ )


„Dangus yra rožinis“ pasakojama apie 18-metę, kuri mirė nuo plaučių fibrozės. Tai trečiasis rašytojos/režisierės Shonali Bose filmas, kuriame vaidina Priyanka Chopra, Farhanas Akhtaras ir Zaira Wasim, ir, nors jame visa širdimi vaizduojamas sielvartas, yra šviesių akimirkų, dešimtmečius besitęsiančios meilės istorijos ir optimistiško požiūrio į tragišką gyvenimą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis