Asta Valentaitė ir milijonierius Glen Manchester vestuves švenčia antrą kartą: pakvietė svečius į prabanga alsuojančią šventę

Rugpjūčio pabaigoje buvo paskelbta apie stilistės Astos Valentaitės ir milijardieriaus Glen Mancester vestuves, vykusias Londone.

Po vestuvių Londone save Manchester prisistatanti A. Valentaitė ir G. Manchester dar kartą tuokiasi Maljorkoje. Įsimylėjėliai rugsėjo 16-ąją būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių sukvietė į nuostabaus grožio Deia kaimelį ir jame esančią pakrantės rezidenciją, kurioje buvo surengta trijų dienų ištaiginga puota. Svečiai buvo pakviesti į „Belmond“ grupei priklausantį „La Residencia“ viešbutį, kuris išsiskiria autentišku interjeru ir prabanga.Penktadienį prasidėjusi vestuvių šventė startavo su vestuvių pasveikinimo vakarėliu ( angl. „wedding welcome party“). Antrąją, tuoktuvių dieną, viešbučio kieme vestuvių svečius pasitiko ištaigingumu alsuojanti atmosfera. Ja pasirūpino žinoma vestuvių planuotoja Laura Vagonė, o už vestuvių vietos dekorą buvo dizaineris, floristas bei geras nuotakos draugas Mantas Petruškevičius.


Nuotakos makiažu rūpinosi vizažistė Milita Daikerytė, o šukuosena - plaukų stilistė Anželika Wojc. Asta vilkėjo įstabaus grožio, pilkšvai kreminio atspalvio suknelę, dekoruotą kristalais.Tris dienas trunkančiose vestuvėse taip pat dalyvauja daug žinomų žmonių iš Lietuvos. Jų gretose - Inga Bytautė, Lina Numavičienė, Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas, Edita Vilkevičiūtė ir kiti. 
View this post on Instagram

A post shared by Domas Masalas (@domasmasalas)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis