7 griežtos taisyklės, kurių augant turi laikytis Beyonce ir Jay - Z vaikai

Nuo atlikėjų Beyonce ir JAY - Z santuokos 2008 m. gerbėjai laukė, kol superžvaigždžių pora susilauks vaikų.

Pora 2012 m. susilaukė pirmojo vaiko Blue Ivy, o 2017 m. – dvynių Rumi ir Sir. Blue. Beyonce ir Jay-Z yra griežti, turin omenyje vaikų auklėjimą. O pastaraisiais metais jie nori kuo labiau išlaikyti savo šeimos asmeninėį gyvenimą nuo dėmesio.  


Štai griežtos taisyklės, kurių turi laikytis Beyoncé ir Jay-Z vaikai:


1. Vaikai turi vykti į koncertinį turą kartu su tėvais.


Vaikams sunku nuolat būti kelyje ir toli nuo savo draugų, bet atrodo, kad tai yra vienas dalykas, dėl kurio jų tėvai nesileis į kompromisus. Blue Ivy visada prisijungdavo prie savo tėvų, kai jie išvykdavo į turą. Augančią šeimą papildę dviem naujais asmenimis, garsioji pora taip pat pradėjo vežtis visus savo vaikus į turą. 


2. Vaikai turi būti labai artimi su savo mama.


Akivaizdu, kad Beyoncé labiau už viską vertina santykius su savo šeima. Dainininkė stengiasi užmegzti ir palaikyti artimą ryšį su savo trimis vaikais, o ji yra geriausia jų draugė. Jie daug ką daro kartu ir atrodo, kad jiems taipatinka. Beyonce netgi pasiima Blue Ivy į pramogines keliones. Beyonce dažnai kalba apie tai, kaip jai patinka būti mama ir kaip tėvystė pakeitė jos gyvenimą. 

3. Vaikus nuolat lydi apsauga.


Beyonce ir Jay-Z nerimauja dėl savo vaikų saugumo. Taigi, kai kalbama apie Blue Ivy ir dvynių apsaugos komandą, niekas nelaikomas „už borto“. Blue Ivy neleidžiama lankyti mokyklos be apsaugos. Vietoj įprasto važiavimo autobusu į mokyklą ją lydi du automobiliai – ir ne tik, taip pat du asmens sargybiniai ją lydi visą mokyklos dieną. Problema ta, kad kai kuriems kitų vaikų tėvams tai nepatinka, ir buvo žinoma, kad situacija dėl to mokykloje sukelia kamštį. Šaltinis „In Touch“ pasakoja, kad „Beyonce dukrą apsaugos automobilių kolona išleidžia ir paima iš mokyklos“. Kitus įžymybių vaikus išleidžia vienas vairuotojas, o ne visas personalas.


4. Tikimasi, kad jie išmoks kelias kalbas.


Blue Ivy turi išmokti laisvai kalbėti keliomis kalbomis, ir galime manyti, kad jos mažasis brolis ir sesuo taip pat turės tai daryti, kai jie bus vyresni. Kaip rašo „Daily Mail“, Blue Ivy anksti pradėjo mokytis prancūzų ir suahilių kalbų. Skelbiama, kad prieš pradedant lankyti mokykl, Blue Ivy jau kalbėjo prancūzų, suahilių kalbomis. Suprantama, kad garsioji pora nori skatinti vaikus mokytis kitų kalbų. Tai vertingas įrankis mūsų įvairialypėje visuomenėje ir naudingas jų intelektualiniam vystymuisi. 


5. Jie turi reguliariai lankytis pas pasitikėjimo savo jėgomis trenerį.


Beyonce supranta, kad pasitikėjimas ne visada atsiranda, ir ji nori, kad jos vaikai nuo mažens išmoktų vertinti save. Dėl šios priežasties Blue Ivy turi savo pasitikėjimo trenerį, kuris dažnai susitikinėja su jauna mergina, siekdamas pagerinti jos savigarbą. Pamokas su Blue Ivy treneriu sudaro šokiai, dainavimas, piešimas ir vaikiškų knygų apie pasitikėjimą skaitymas. Žurnalo „Star Magazine“ šaltinis praneša, kad „kai gimė Blue, Beyoncé ir Jay Z įsipareigojo suteikti jai visą savigarbą, kurios jiems patiems vaikystėje trūko“.  

6. Jie turi galiausiai įkurti savo produktų linijas ir tapti verslininkais.


Abu tėvai nori, kad jų vaikai Holivude turėtų didelių ambicijų. Jie jau planuoja sukurti produktų asortimentą Blue Ivy vardu, siekdami užtikrinti, kad ji būtų žinoma ne tik dėl to, kad yra jų dukra. Ji jau yra pradedančioji verslininkė! Remiantis „Vanity Fair“ straipsniu, Beyoncé planuoja pristatyti „Blue Ivy Carter“ produktų liniją, kuri svyruoja nuo kvepalų iki plaukų priežiūros priemonių.


7. Jie visuomet turi elgtis klasiškai ir rengtis madingai


Buvo tik keli garsiosios poros vaikų vaizdai iš retkarčių paparacų nuotraukų arba pačios Beyonce socialinės žiniasklaidos paskyros. Sąžiningai, gerbėjai nedažnai mato įžymybių vaikus, nes pora mėgsta tvirtai kontroliuoti savo sklaidą žiniasklaidoje.  Bet kai Beyonce dalijasi savo vaikų nuotraukomis, jie visada yra labai puikiai apsirengę, kad padarytų įspūdį. Blue Ivy garsėja tuo, kad kartu su mama vilki tarpusavyje derančius drabužius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis