Kodėl baigėsi geriausių draugių Kendall Jenner ir Bella Hadid draugystė? Priežastis - rimta

Gerbėjai spėlioja, ar geriausios draugės, manekenės Kendall Jenner ir Bella Hadid vis dar yra draugės po to, kai internete išplito vaizdo įrašas, kuriame jos ignoruoja viena kitą madų šou užkulisiuose.

Bella ir Kendall - labai senos draugės, kurios buvo minimos kaip pačios geriausios draugės. Jų draugystė užsimezgė, kai joms abiems buvo 14–15 metų. Jos buvo draugės dar tada, kai abi mokėsi vidurinėje mokykloje ir kiekvieną dieną leisdavo kartu. 


Po interneto platybes pasklidusiame trumpame vaizdo klipe buvo matyti, kad 26 metų Kendall Jenner ir 25 metų Bella Hadid ruošiasi Niujorko mados savaitės metu vykstančiam Proenza Schouler šou. Kendall Jenner galima pamatyti vaikščiojančią su veidą dengiančia kauke, žiūrinčią į lentą, prie kurios pritvirtintos drabužių nuotraukos.


Tada fotoaparatas pasisuka, ir matyti, kaip Bella Hadid įeina į kadrą, tiesiai šalia Jenner, tačiau abu modeliai nekontaktuoja vienas su kitu - nepasisveikina ir net nepažvelgia viena į kitą.@_dudareb

#KendallJenner & #BellaHadid at the backstage #ProenzaSchouler the end of an era🥺

♬ Originalton - .
Nors abi manekenės vis dar seka viena kitą socialinėje žiniasklaidoje, pradėjo sklisti gandai, kad iš tikrųjų jų santykiai nebėra geri. Nepaisant vaizdo įrašo, kuriame Kendall ir Bella, atrodo, vengia viena kitos, kalbos apie jų sugriuvusią draugystę sklandė jau gerokai anksčiau. Paskutinį kartą Kendall ir Bella buvo nufotografuotos kartu 2021 m. lapkritį, kai jos abi buvo pamergės savo draugės ir mados tinklaraštininkės Lauren Perez vestuvėse Majamyje.  Bella ir Kendall taip pat dalyvavo 2022 m. gegužės mėnesį vykusioje „Met Gala“ puotoje, nors jos nebuvo kartu nufotografuotos kartu prieš renginį ar po jo. 


Spėlionės apie jų draugystės pabaigą prasidėjo po to, kai Kendall buvo pastebėta „The Weeknd“ koncerte Los Andžele anksčiau šį mėnesį kartu su jo mergina Simi Khadra, kuri anksčiau buvo geriausia Bella draugė. Simi su Bella yra susipykusios ir nebendrauja. Po to, kai Kendall buvo pastebėta su Simi, gerbėjai manė, kad jei realybės žvaigždė su ja bendrauja, nes nebėra tokia artima su Bella, kaip anksčiau. Kendall Jenner ir Bella Hadid
Kendall Jenner ir Bella Hadid
Vida PressTiesa, Bella Hadid pati sakė, kad pastaraisiais metais prarado draugus dėl savo politinių pažiūrų. Neseniai duodama interviu žurnalistės Noor Tagouri laidai „The Rep“, Bella kalbėjo apie tai, kaip ji prarado draugus po to, kai viešai palaikė palestiniečių teises per vykstantį konfliktą Artimuosiuose Rytuose. Nors modelis aiškiai nepasakė Kendall vardo, Kendall anksčiau buvo paskelbusi viešą savo palaikymą Izraeliui, kurį remia Jungtinės Amerikos Valstijos. Kai kurie žmonės susimąstė, galbūt tai galėjo turėti įtakos Bella ir Kendall draugystei. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis