Selena Gomez gerbėjams - itin laukiama žinia: pasirodys dokumentinis filmas apie atlikėją!

Atlikėja Selena Gomez pagaliau papasakos savo gyvenimo istoriją.

Selena Gomez dokumentinis filmas „My mind and Me“ („Mano protas ir aš“) apims šešerius jos gyvenimo metus. Garsi atlikėja leis savo gerbėjams pažvelgti į jos asmeninį gyvenimą kitu kampu. Aktorė, muzikantė ir „Rare Beauty“ prekinio ženklo įkūrėja pasidalijo naujienomis apie būsimą „AppleTV+“ dokumentinį filmą „Mano protas ir aš“.


Remiantis „Apple Original Films“ pranešimu spaudai, „My Mind and Me“ yra „unikaliai neapdorotas ir intymus dokumentinis filmas“, kuriame bus gilinamasi į aukščiausias Selenos karjeros viršūnes ir taip pat jos asmeninio gyvenimo ypatybes. „Po daugybės metų buimo dėmesio centre Selena Gomez pasiekia neįsivaizduojamą žvaigždę. Tačiau kai tik ji pasiekia naują viršūnę, netikėtas posūkis nustumia ją į tamsą“, – pranešime aprašoma filmo mintis.Selena Gomez
Selena Gomez
Vida PressFilmą „My mind and Me“ režisavo Alekas Keshishianas, kuris vadovavo legendiniam Madonnos 90-ųjų dokumentiniam filmui „Tiesa arba drąsa“, kuris laikomas vienu geriausių visų laikų dokumentinių filmų apie muzikantą. Gerbėjai tikisi, kad „My Mind and Me“ dokumentinis filmas bus toks pats puikus, kaip ir jo pirmtakas.


Teigiama, kad filme aptariamas šešerių metų laikotarpis apims keletą svarbių Selenos gyvenimo akimirkų, įskaitant jos „Atgimimo“ turo atšaukimą dėl psichinės sveikatos problemų, inkstų persodinimą, autoimuninės ligos vilkligės gydymą ir bipolinės diagnozės patvirtinimą. 


„Selenos Gomez dokumentinis filmas bus emocionalus ir įkvepiantis, turint galvoje, kiek daug ji stengėsi norėdama pasiekti tokį sėkmės lygį, kokiame yra šiuo metu“, - teigė filmo režisierius


Kol kas „Apple TV+“ dar nepaskelbė „My Mind and Me“ išleidimo datos.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis