Pasklido vaizdo įrašas, kuriame Karolis III pademonstravo savo ūmų charakterį: Anglijos karaliui negailima kritikos

Nors praėjo dar tik savaitė po žinios, kad Karolis III užėmė Jungtinės Karalystės sostą, o internautai jau diskutuoja apie ūmų karaliaus būdą. Socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kuriame pastebima, kad monarchas yra piktas, o ypač ant savo pavaldinių.

Po internetą pasklidusiame vaizdo įraše matyti, kaip Karolis III sako pastabas darbuotojams. Taip pat matyti, kaip jis suirzo, kad dokumentuose įrašė neteisingą datą. Vėliau jam neįtiko plunksnakotis. Dėl to karalius atidavė rašiklį žmonai, todėl dokumentus už jį pasirašė Camilla.


Tiesa, gali būti, kad prie tokio Karolio III elgesio prisidėjo ir naujai užimtos pareigos - gali būti, kad vyras jaučia nerimą, prastai miega, todėl būna irzlus. Taip pat prie tokio karaliaus elgesio gali prisidėti ir tai, kad vyras neseniai neteko savo mamos, todėl šis laikotarpis jam itin sudėtingas.

Vis dėlto, regis, karališkosios šeimos gerbėjai nenuolaidžiauja ir karalius nuolat sulaukia kritikos. 


Karolis III– vyriausias Elžbietos II ir Princo Filipo sūnus, Jungtinės Karalystės ir jos 14 užjūrio teritorijų karalius. Karolis III sosto įpėdinis buvo nuo 1952 m., o 2022 m. rugsėjo 8 d. tapo Jungtinės Karalystės karaliumi.


Karalius Karolis III turi įvairių socialinių ir humanitarinių interesų: 1976 m. jis įkūrė Princo fondą, yra daugelio labdaros organizacijų rėmėjas ar prezidentas. Jis keletą dešimtmečių remia ekologišką žemdirbystę, bando atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitą. Jo pastangos gamtosaugoje buvo įvertintos daugybe apdovanojimų. Be to, jis rūpinasi istorinių pastatų apsauga, yra žolininkystės ir alternatyvios medicinos propaguotojas. Kai buvo sosto įpėdinis, jis buvo žinomas kaip Velso princas, Škotijoje – Rotsėjaus hercogas, o Pietų Anglijoje – Kornvalio hercogas. Tapęs karaliumi, jis šiuos savo ir savo žmonos Kamilos titulus perdavė Princui Viljamui ir jo žmonai Ketrin. Sosto įpėdinis visada tradiciškai yra Velso princas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis