Nepatikėsi sužinojusi, su kuo galimai susitikinėja aktorius Leonardo DiCaprio!

Regis, kad gandai apie aktoriaus Leonardo DiCaprio naująjį romaną - ne iš piršto laužti.

Po oficialių skyrybų su modeliu Camilla Morrone praėjus vos keletai savaičių, Leonardo DiCaprio buvo užfiksuotas vakarėlyje Niujorke kartu su... modeliu Gigi Hadid! Išskirtinėse nuotraukose, kurias gavo „DailyMail“, 47 metų aktorius buvo užfiksuotas su 27 metų modeliu pirmą kartą nuo tada, kai pasirodė gandai apie jų tariamą romaną. 


Panašu, kad tai pirmas kartas, kai „Oskaro“ laureatas susitikinėja su vyresne nei 25 metų moterimi!

Nuotraukose, darytose išskirtiniame vakarėlyje, kurį aktoriaus draugai Richie Akiva ir Darrenas Dzienciolis surengė Manheteno Soho rajone, Leonardo, apsirengęs juodais marškinėliais trumpomis rankovėmis, buvo prisiglaudęs greta žymiojo modelio.


Regis, Gigi ir Leonardo bandė kalbėtis vienas triukšmingo vakarėlio metu. Po naujų nuotraukų paskelbimo, porai artimas šaltinis sakė, kad jiedu tikrai susitikinėja, tačiau nenori skubėti ir viską „daro lėtai“. Teigiama, kad naujoji pora savęs dar nevadina „kažkuo, apie ką būtų galima kalbėti viešai“. 

Gandai apie tai, kad Gigi ir Leonardo gali būti pora, pradėjo sklisti dar prieš savaitę. Vis dėlto drauge jie užfiksuoti pirmą kartą. Ar jų romanas pasitvirtins, paaiškės netolimoje ateityje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis