Neblėstantis grožis: garsios Lietuvos moterys, žavinčios savo jaunatviškumu

Pase įrašyti skaičiai nedaug pasako apie mūsų vidinį amžių. Tai įrodo šių žinomų Lietuvos moterų pavyzdžiai - charizmatiškos moterys žavi savo jaunatviška išvaizda bei metų metus neblėstančia energija.

Dizainerė Audronė Bunikienė


Daugelis, žvelgiantis į dizainerę Audronę Bunikienę, negali patikėti, kad ši moteris prieš keletą mėnesius atšventė reikšmingą jubiliejų - 60-metį. A. Bunikienei tikrai netrūksta jaunatviškumo, o moters pavyzdys įrodo seną tiesą, kad amžius – tai tik skaičius pase. Nors A. Bunikienė pripažįsta, kad jos puikios išvaizdos paslaptis - teigiamos emocijos, moteris taip pat kadaise yra sakiusi, kad jaunatvišką išvaizdą jai padeda išlaikyti sportas ir sveika mityba.
Aktorė ir rašytoja Gražina BaikštytėVisada jaunatviškumu spindinti aktorė ir rašytoja Gražina Baikštytė - viena gražiausių Lietuvos moterų. Aktorė viešuose renginiuose visada atrodo elegantiška, o nežinantiems jos amžiaus yra tekę ne kartą apsigauti. Praėjusiais metais 70 metų jubiliejų minėjusi moteris iki šiol nestokoja puikios nuotaikos, entuziazmo. Gražina įkvepia tūkstančius moterų siekti vidinės ir išorinės harmonijos, nepaklūstančios laiko tėkmei. 
Verslininkė Natalija MartinavičienėVerslininkė Natalija Martinavičienė teigia, kad po 40-ies moteris išgyvena aukso amžių. Iš tiesų - šiais metais 45 metų gimtadienį atšventusi moteris šiuo metu tiesiog spindi. Natalija atrodo bent dešimčia metų jaunesnė - jos oda tiesiog spindi, taip pat moteris gali pasigirti idealiomis kūno formomis.


Fotomenininkė Jurga Anusauskienė


Fotomenininkė Jurga Anusauskienė praėjusiais metais šventė 51-ąjį. Moteris iki šiol spinduliuoja nepaprasta energija ir jaunatviškumu. Jurgai einant gatve, niekas neįtartų, kad moteris jau peržengė penkiasdešimties metų slenkstį. Kadaise vieno interviu metu paklausta, kokia yra jos išvaizdos paslaptis, Jurga atsakė: „Manau, kad pirmiausiai turiu būti dėkinga genams ir neramiam būdui.“TV loterijų ir sveikinimų koncerto vedėja Laima Kybartienė


TV loterijų ir sveikinimų koncerto vedėja Laima Kybartienė - neblėstančios jaunystės pavyzdys. Moteris ne tik žavi jaunatviška išvaizda, bet taip pat ir energija. Gyvybingumo moteriai suteikia fizinė veikla, maisto produktų derinimas, o prie žavios išvaizdos prisideda kokybiškos kosmetikos priemonės.

Sporto trenerė Rasa Vilkienė


Su Holivudo aktore bei dainininke Jennifer Lopez lyginama sporto trenerė Rasa Vilkienė - puikus pavyzdys, kaip sportas ir tinkama mityba gali padėti išlaikyti jaunatviškumą. Puikias kūno formas turinti Rasa ne kartą akcentavo, kad amžius tikrai nėra kliūtis norint išlaikyti jaunatviškumą. Tiesa, tam reikia skirti laiko ir užsiimti fizine veikla.Menininkė Danguolė Pečiukonytė-Juan Font


Katalonijoje gyvenanti lietuvių menininkė Danguolė Pečiukonytė-Juan atrodo bent dešimčia metų jaunesnė, nors peržengė 50 metų ribą. Žinoma moteris yra įsitikinusi, kad turi dėrėti tiek vidus, tiek ir išorė. Tik tuomet bus galima išgauti labai gražų vaizdą. 
Mados terapijos butiko įkūrėja Asta Muralytė


Mados terapijos butiko įkūrėja, konkurso „Mis Vilnius 1995“ grožio karalienės karūną laimėjusi Asta Muralytė tituluojama viena gražiausių Lietuvos moterų. Moteris aktyviai domisi ne tik išoriniu, bet ir vidiniu grožiu. Asta jau kurį laiką yra pasinėrusi į dvasines savęs paieškas. Taip pat moteris neseniai baigė tantros studijas.

Atlikėja Irena Starošaitė


Lietuvos dainininkė Irena Starošaitė metams bėgant, regis, visai nesikeičia. Irena visuomet atrodo jaunatviška, ji pasitempusi, energinga ir spinduliuojanti pasitikėjimą savimi. Pati atlikėja viename interviu prisipažino, kad mano, jog nėra pasiteisinimo atrodyti blogai. Ir nesvarbu, tau 20, ar 50 metų.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis